Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
778005590
Adresa: Osová 593/6, Brno - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 10:00-00:00
Dnes: 10:00-00:00 - otevřeno
Velmi mě těší, že jsi mě, konečně našel.
Určitě je ti smutno, jsi unavený a chybí ti něha, uvolněnost a správná žena pro ukojení tvé SEXUÁLNÍ
TOUHY.
To o čem muži sní, se u mě stává SKUTEČNOSTI

BOŽSKÉ KŘIVKY
MLADOST & VYNALÉZAVOST
UHRANČIVÉ OČI
NĚŽNÉ DOTEKY
DIVOKÁ OLEJOVÁ JÍZDA pro tvém těle
ORIENTÁLNÍ TECHNIKY
NEOMEZENÉ VYVRCHOLENÍ

Mojí doménou je BOŽSKÁ masáž BODY to BODY, kdy tě jemně masíruji ručně, ale zároveň tyto tahy NEUSTÁLE prokládám technikou TĚLO na TĚLO, kdy používám všechny části mého těla, k TVÉMU USPOKOJENÍ. Postupně se celá naolejuji a totéž udělám tobě. Pak po tobě kloužu ZAHALENÁ pouze v PANENSKÉM OLEJÍČKU, svými ŇADRY č. 5, stehny, vrtím se na tobě KULATÝM zadečkem a v tobě se PROBOUZÍ obrovská SEXUÁLNÍ ENERGIE, která z tebe v oblasti přirození udělá toho NEJTVRDŠÍHO BOJOVNÍKA….
Až je úplně připraven, tak se vrhnu na jeho cestu BOJOVNÍKA. Ta je plná PŘEKVAPENÍ. Prochází jemnými TAHY, divokými HÁJI, PÉČÍ Bohů, láskyplným SEVŘENÍM a stále se pohybuje na hraně ROZKOŠE mezi NEBEM & PEKLEM. Tam kam jsi ještě NIKDY NEZAVÍTAL, ti může být ODHALENO. Těším se, jak si to užiješ a budeš odcházet, PLNÝ SÍLY a ÚPLNĚ UVOLNĚNÝ a PRÁZDNY UVNITŘ. Je to LÉK, který by sis měl dopřávat PRAVIDELNĚ pro svou ROVNOVÁHU & ZDRAVÍ, budě tě neustále UDRŽOVAT v KONDICI. Nejraději ho masíruji, svírám, dráždím a ždímu, až do POSLEDNÍ KAPIČKY.
Ten správný postup, proces a technika, způsobuje, tak INTENZIVNÍ NAPĚTÍ, které tě nenechá vydechnou a zavede tě až na úplný OLYMP ROZKOŠE.
Máš jedinečnou příležitost, zažít VZRUŠENÍ, které je určeno jen BOHŮM, nikoliv pozemšťanům…
Erotickou masáž v podniku Božská Body masáž nabízí jedna erotická masérka