Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Praha - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Non-Stop
Dnes: Non-Stop - otevřeno
Pokud TOUŽÍTE po něčem VYJÍMEČNÉM,LÁSKYPLNÉM jsem vám k službám. Velmi vzrušená 19_leta Diana s krásném poprsím a vzrušujícími křivkami, ráda Vám poskytnu POTĚŠENÍ.
To co opravdu muže dostane na VRCHOL, je živočišná síla ŽENY, která prostupuje celým jejím tělem a působí na muže jako silné AFRODISIAKUM, již při prvním setkání .
ENERGETICKÉ MAZLENÍ PENISU
- pokud si myslíš, že tvůj penis má málo ženské přízně, mohu své doteky a energii soustředit zvláště sem, ucitíš mé senzuální doteky, dech i nekonečné dráždění zvláště v přirození, tvoje vyvrcholení se tak může i vicekrát opakovat setkání. Čeká tě nejintenzivnější ORGASMUS .
EROTICKÉ masážní OTVÍRÁNÍ SRDCE
- tvoje vnímání dostatku je zvláště na úrovni pocitu, většina mužů, to pociťuje v oblasti sexuální, ta souvisí s vnímáním lásky a erotiky, otevřu ti SRDCE a naplním ho, krasnými pocity a zážitky

Masáž PROPOJENÍ TĚL & DUŠÍ
- chybí ti objetí a možnost sevřít ženu svými mužnými pažemi, jsem otevřená skutečné mužské síle a ráda se s ní propojím v těch neintimnějších okamžicích, tato masáž je velmi oboustranně vzrušující .
Pokud hledáte NĚŽNOST, LÁSKU & PROŽITEK, v mé náruči opět najdete SVOU SÍLU, prostřednictvím mého DOTEKU. Společně ROZPROUDÍME vaši SEXUÁLNÍ ENERGII, po celém těle. Ta vám bude díky TANTRICKÉMU ORGASMU proudit až do HLAVY a do KONEČKU PRSTU. Ta ENERGIE, okysličí všechny buňky ve vašem UNAVENÉM TĚLE a VZRUŠENÍ projde jako elektrický proud, celým tělem. To vás SKVĚLE OSVĚŽÍ a přinese NOVÝ PŘÍSUN, potřebné MUŽNÉ SÍLY, která pozitivně působí na ÚSPĚCH v PRACOVNÍM i OSOBNÍM ŽIVOTĚ.

Vyčerpané tělo a unavená mysl, neumožňuje váš RUST a PERSPEKTIVU PROSPERITY. Když vám něco chybí, zvláště dostatečné množství ŽENSKÉ EROTICKÉ PÉČE, jste v nerovnováze a TRVALE STRÁDÁTE.
Přijďte se ke mě NABÍT a USPOKOJIT své TOUHY & POTŘEBY a vše vám půjde SNADNĚJI a dosáhnete VYŠŠÍCH ÚSPĚCHU. Vydejte se na správnou cestu HOJNOSTI & ÚSPĚCHU.Masiruji nahym telem v ceně společná sprcha ,mazleni ,obimani ,neomezeně zakončení (vyvrcholení ).
EXTRA:
-líbání ,oboustranně
uspokojování ,lizani ,fetiš ,autoerotika ,-masaž prostaty
Erotickou masáž v podniku Diana nabízí jedna erotická masérka