Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Slavíkova 19, Praha 2 - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Non-Stop
Dnes: Non-Stop - otevřeno
VOLEJTE 24/7 - PRACUJEME NON STOP
Přijměte srdečné pozvání strávit příjemné chvíle v našem Gentleman’s clubu. Pokud jednou vyzkoušíte naše unikátní masáže, už nikdy nebudete chtít jinak.

NABIZIME:
EROTIC massage
BODY TO BODY massage
PUSSYCAT massage
EROTIC MIX massage
LINGAM massage
NURU massage
COUPLE massage
LESBI-SHOW massage
OUT CALL massage
+
EXTRA SLUŽBY

EROTIC MIX
Program mnohonásobného potěšení můžete začít společnou sprchou nebo vířivkou s milou slečnou, kde si můžete bez obav prohlédnout její tvary nejenom vizuálně, ale i na omak! Jemné ruce příjemné společnice Vám pomohou plně očistit Vaše tělo a mysl a připraví Vás na nové a slastné pocity. Relaxaci celého Vašeho těla od hlavy až po konečky prsů na nohou, žádná část Vašeho těla nebude opomenuta. Pozorná slečna bude masírovat Vaše ruce, záda, nohy, chodidla a také hýždě citlivým popleskáváním. Vaše tělo bude žadonit o další a další kontakt se sametově hebkou pokožkou Vaší společnice, její vášnivé polibky, něžné kousání a omamný dech Vás odnesou do světa splněných přání. Bude po Vás klouzat svými ňadry, tělem a vášní rozpálenou jeskyňkou.
Jakmile se obrátíte na záda, vzrušená tygřice bude pokračovat ve svých hrátkách na Vaší hrudi, laskajíc nejintimnější zákoutí Vaší duše. Bude sténat slastí, nestyďte se obdarovat a zasypat její tělo, které Vám přineslo tolik libých pocitů, polibky.
A pamatujte, že Vy sami si sestavujete program a pokud máte chuť, ta vášnivá dívka Vás ještě nejedenkrát přivede do stavu nejvyššího blaha.
DOUBLE PLEASURE
Speciální nabídka našeho salonu skýtá dvojnásobné potěšení. Dvě opravdové krasavice se s Vámi potkají ve sprše, kde můžete laskat jejich obnažené tvary. Něžné ruce slečen Vás nejenom uvolní, ale i zapojí do hry vášní. Relaxační masáž Vám pomůže osvobodit Vaši mysl a připraví Vás na erotickou část. Ladné pohyby dívek Vás budou vzrušovat a uvolňovat stále znovu a znovu. 4 kouzelné ruce se nezapomenout dotknout každé Vaší erotické zóny. Smyslné klouzání mladých krasavic po Vašem těle Vás zbaví rozumu. Masáž penisu bude pokračováním tohoto potěšení, během něhož jedna z krasavic zasype Váš krk polibky, bude klouzat svými ňadry a rozpálenou jeskyňkou po Vašem těle. Kulminace Vás přinese neuvěřitelné potěšení, které budete chtít zakoušet stále znovu a znovu

VIP COMPANY
Co může být lepší, než strávit čas ve společnosti překrásné neznámé. Příjemná atmosféra, nenucená debata, lehký flirt. Budete ji chtít, svlékat očima, představovat si erotické scény, kterých se společně účastníte. Beze všech pochybností budete toužit po pokračování tohoto večera masáží od Vaší společnice.
Vaše vzrušení bude zintenzivněno tantrickou masáží. Uspokojení z masáže je intenzivní díky příjemné muzice a přepychovým interierem
Erotickou masáž v podniku Egyptské masáže Pyramida nabízí 5 erotických masérek