Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Slavíkova 19, Praha 2 - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Non-Stop
Dnes: Non-Stop - otevřeno
VOLEJTE 24/7
EROTIC MIX, DOUBLE PLEASURE, LESBI SHOW, VIP COMPANY, AFRODIZIAKÁLNÍ MASÁŽ, TSUNAMI MASÁŽ
Přijměte srdečné pozvání strávit příjemné chvíle v našem Gentleman’s clubu. Každé pondělí dvě z našich masérek s vámi stráví hodinu relaxace. Pokud jednou vyzkoušíte naše unikátní masáže, už nikdy nebudete chtít jinak.
EROTIC MIX
Program mnohonásobného potěšení můžete začít společnou sprchou nebo vířivkou s milou slečnou, kde si můžete bez obav prohlédnout její tvary nejenom vizuálně, ale i na omak! Jemné ruce příjemné společnice Vám pomohou plně očistit Vaše tělo a mysl a připraví Vás na nové a slastné pocity. Relaxaci celého Vašeho těla od hlavy až po konečky prsů na nohou, žádná část Vašeho těla nebude opomenuta. Pozorná slečna bude masírovat Vaše ruce, záda, nohy, chodidla a také hýždě citlivým popleskáváním. Vaše tělo bude žadonit o další a další kontakt se sametově hebkou pokožkou Vaší společnice, její vášnivé polibky, něžné kousání a omamný dech Vás odnesou do světa splněných přání. Bude po Vás klouzat svými ňadry, tělem a vášní rozpálenou jeskyňkou.
Jakmile se obrátíte na záda, vzrušená tygřice bude pokračovat ve svých hrátkách na Vaší hrudi, laskajíc nejintimnější zákoutí Vaší duše. Bude sténat slastí, nestyďte se obdarovat a zasypat její tělo, které Vám přineslo tolik libých pocitů, polibky.
A pamatujte, že Vy sami si sestavujete program a pokud máte chuť, ta vášnivá dívka Vás ještě nejedenkrát přivede do stavu nejvyššího blaha.
DOUBLE PLEASURE
Speciální nabídka našeho salonu skýtá dvojnásobné potěšení. Dvě opravdové krasavice se s Vámi potkají ve sprše, kde můžete laskat jejich obnažené tvary. Něžné ruce slečen Vás nejenom uvolní, ale i zapojí do hry vášní. Relaxační masáž Vám pomůže osvobodit Vaši mysl a připraví Vás na erotickou část. Ladné pohyby dívek Vás budou vzrušovat a uvolňovat stále znovu a znovu. 4 kouzelné ruce se nezapomenout dotknout každé Vaší erotické zóny. Smyslné klouzání mladých krasavic po Vašem těle Vás zbaví rozumu. Masáž penisu bude pokračováním tohoto potěšení, během něhož jedna z krasavic zasype Váš krk polibky, bude klouzat svými ňadry a rozpálenou jeskyňkou po Vašem těle. Kulminace Vás přinese neuvěřitelné potěšení, které budete chtít zakoušet stále znovu a znovu
CASANOVA
Poodhalte závěs nepoznaných tužeb. Z fádních všedních dnů vyčarujeme svátek. Tři milé konkubíny Vás budou oblažovat ve sprše nebo vířivce. Při masáži Vám budou všechny tři slečny natolik blízko, abyste se jich mohli nejenom dotýkat, ale i užívat si vnad jedné z krasavic. Šest pokorných ruček Vám přinese nadpozemské potěšení. Pocítíte uvolnění a vzrušení současně. Vaše tělo bude reagovat na každý dotek něžných rukou třech krasavic. Toto nekonečné potěšení Vás přivede ke vzrušení, které můžete vychrlit ven. Relaxační masáž v našem salónu naplní Váš život novými pocity a intenzivními zážitky. Casanova je nezapomenutelný dárek pro Vás
VIP COMPANY
Co může být lepší, než strávit čas ve společnosti překrásné neznámé. Příjemná atmosféra, nenucená debata, lehký flirt. Budete ji chtít, svlékat očima, představovat si erotické scény, kterých se společně účastníte. Beze všech pochybností budete toužit po pokračování tohoto večera masáží od Vaší společnice.
AFRODIZIAKÁLNÍ MASÁŽ
Opravdu se uvolnit a zbavit se stresu odcházejícího dne Vám pomůže Afrodiziakální masáž. Po příchodu na Vás bude čekat uvolněná atmosféra, svíčky, vířivka s vonnými oleji a překrásný anděl se sklenkou šampaňského. Masáž nohou, bublající voda, obnažená nymfa laskající Vaše nejintimnější zóny, to vše je splněním Vašich přání. Slečna bude pokračovat v masáži svým hladkým tělem, dotýkajíc se každého erotogenního bodu pouze svýma rukama. A tehdy, až už nebudete moci vzrušením, Vám pomůže dosáhnout extáze.
Afrodisiakální masáž těla je masáž prováděná zcela nahou masérkou. Je to obvykle jedna z nejpopulárnějších masážích v salónu Relax Massage.
Vaše seznámení s nádhernou dívkou začíná erotickou koupelí. Po té si užijete klasickou masáž v kombinaci s erotickou masáží: dívka vás bude ladně masírovat svým celým tělem-ňadry, bříškem, a zadečkem.

Vaše vzrušení bude zintenzivněno tantrickou masáží. Uspokojení z masáže je intenzivní díky příjemné muzice a přepychovým interierem
Erotická Thaiská Masáž
Thajská erotická masáž Vaše tělo je napjaté a vyčerpané každodenním stresem. Pak je tento program přesně pro Vás!Při masáži překrásná nymfa používá kombinaci těchto tří technik: klasická profesionální masáž (uvolňuje), originální thajská masáž (navrací síly a vylepšuje tonus Vašeho těla) a prémiová erotická (uvolňuje napětí a vynese Vás na vrchol blaha). Zkušená služebnice slasti bude laskat Vaše tělo a nejen jeho, až touha zvítězí nad rozumem. Dostane Vás na vrchol blaha a přiměje Vás uvolnit se tak, že tato chvíle bude trvat maximálně dlouze. Sličná dívka Vám vrátí klid a sebejistotu. Vaše mužná síla se po seznámení s naší milenkou, která Vám přinese mnohonásobné potěšení, několikanásobně zvýší.
Erotickou masáž v podniku Egyptské masáže Pyramida nabízí jedna erotická masérka