Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
731 841 016
Adresa: Na Hroudě, Praha 10 - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Po - Pá: 07:00-22:00, So - Ne: 13:00-21:00
Dnes: 07:00-22:00 - otevřeno
Ahoj, jmenuji se Elis a společně se svou kolegyňkou Niky nabízíme vzrušující a smyslné masáže.
Nejsme klub, masírujeme vždy pouze jedna v soukromém útulném bytečku na Praze 10 Strašnice. Naprostá diskrétnost, soukromí a individuální přístup je samozřejmostí.
Našim zájmem je umožnit Ti relax a povolit uzdu Tvým touhám a snům erotickou cestou pomocí teplého oleje, nahého těla a dlaní s dávkou něžných doteků. Přijď si k nám užít jedinečnou masáž, plnou vášně a vzrušení... Zdraví a čistota zárukou, sexuální služby nenabízíme!
Skvělá dostupnost autem i MHD. V blízkosti metro Strašnická, tram. Na Hroudě, parkování přímo před domem bez modrých zón. (Elis do 15 hod. ul. Úvalská parkováni v těsné blízkosti, 5 min. metro Skalka.)
Nealko nápoje v ceně masáže.

Těšíme se na Vaši návštěvu...

DRUHY MASÁŽÍ:
-Erotická masáž tělo na tělo (1 h. nebo 90 min.)
-Masáž penisu (30 min.)
-Masáž prostaty (za příplatek jako doplňková masáž k výše uvedeným)

Dle Tvých přání je samozřejmě možné masáž přizpůsobit Tvým požadavkům a zaměřit se na to, co Ti nejlépe vyhovuje. Jsme komunikativní a vstřícné není potřeba se ostýchat a jsme velice rády,když si řekneš co máš rád, aby Ti masáž byla co možná nejpříjemnější a odpovídala Tvým představám... Přece jen každý člověk je individuální a jedinečný a potřeby se jistě mohou lišit...
Erotickou masáž v podniku Elis Masáže nabízí 2 erotické masérky