Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
724 743 794
Adresa: Samota na vinici 1929, Beroun - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Non-Stop
Dnes: Non-Stop - otevřeno
Ahojky.... už dlouhý čas se zabývám tantrou. Dva roky dělám masáže a jde mi to skvěle a moc mě to baví. Pánové odchází a vrací se nadšení. Velmi ráda masíruji i ženy. Takové vaginální mapování může být i skvělým léčivým dárkem a léčivý potenciál to opravdu má!
Baví mě leccos, hodně věcí i ze sekce bdsm, nic pro mě není tabu, nc neodsuzuji. Ale nejvíce, když se někdo OPRAVDU ROZHODNE PRACOVAT NA SVÉ ENERGII, na svém osvobození, rozšíření, prohloubení a štěstí. Masáže provozuji v chatičce na polosamotě, oheň v kamnech, dobrý čaj, horká vana, šamanský buben a očista šalvějí.
Dech, pohyb, hlas..... aktivní přístup.... odevzdání.... uvolnění.... energie.... opravdový zájem... základ session, která se vryje pod kůži!!!!!
Nejkratší čas čisté masáže je 90 min. . Kratší masáže nedělám ráda, nejdou tak do hloubky. Delší masáž je určitě možná i vítaná - min. Počítejte i nějaký čas okolo, není kam spěchat, i prožitků tuplem ne.
Tak zvedněte telefon a objednejte se, na zprávy nereaguji, vážím si svého volného času. 724743794. Budeš/budete se mít jako v ráji!!!
Těším se a díky předem za každé setkání...
Lucie
Erotickou masáž v podniku Famozní masáž Beroun nabízí jedna erotická masérka