Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Stara Osada, Brno - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Po - Pá: 08:00-21:00, So - Ne: Zavřeno
Dnes: 08:00-21:00 - zavřeno
Nabízíme luxusní 4ruční masáže i v pohodlí domova ....4 ruce, dvojnásobné pohlazeni..nevšední uvolňující, relaxační masáže i v pohodlí domova.Přijdte si odpočnout, zbavit se stresu a znovu načerpat energii. Tato synchronní, relaxační masáž využívá pomalých hmatů a vede k hluboké relaxaci a uvolnění, určena všem, kteří si chtějí dopřát nevšední zážitek! Během ní dochází k aktivaci energetických drah organizmu a uvolnění všech svalů, čímž se navodí mimořádně silný smyslový zážitek:)
Dochází k navozeni hluboké relaxace a odstranění veškerého svalového napětí. Komplexní péči, kterou Vám poskytne pouze tato výjimečná masáž, pochází z oblasti Indického oceánu. Ošetřované tělo je dotýkáno na velké ploše v jednom okamžiku, což navodí mimořádně silný smyslový zážitek.
Masáž je hodinová (dle přání), velice klidná, pomalá a jemná. Doteky jsou lehké s jedinečnými tahy, které dokonale uvolní Vaše tělo i mysl.V případě zájmu nás prosím kontaktujte na uvedeném emailu. Veškeré informace a podmínky Vám rády zodpovíme:)
Individuálni přístup je samozřejmostí! Tesime se na Vas!
SEXUALNI SLUZBY NEPOSKYTUJEME:) PRACOVNÍ DOBA POUZE PODLE OBJEDNÁVEK.... VÍKENDY PRACUJEME, ALE JE NUTNO SE OBJEDNAT PŘEDEM
Erotickou masáž v podniku Luxusní masáže Brno nabízí jedna erotická masérka