Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Orebitská 13, Praha 3 - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Po - Pá: 10:00-22:00, So - Ne: 11:00-21:00
Dnes: 10:00-22:00 - otevřeno
Vážení klienti,
srdečně Vás zveme do příjemného luxusního prostředí salonu Chanel, který Vám umožní ponořit se do nezapomenutelné atmosféry klidu, relaxace a potěšení. U Nás najdete uvolnění od každodenního spěchu a stresu. Zveme Vás na erotické masáže pro muže, páry ale i ženy si u nás přijdou na své. Naše zkušené masérky a maséři Vás naladí na tu správnou vlnu a budou Vás hýčkat na těle i duši. U Nás zažijete nevšední kouzlo dotyků s nezapomenutelnou kombinaci erotiky a smyslnosti.
Máme velmi uklidňující příjemné pokoje, vybavené velkými zrcadly. V každém z nich je pro Vás připravena naprosto harmonizující atmosféra. Nabízíme luxusní erotické masáže a to Erotické masáže celého těla, Masáž B&B, Gel oil masáž, Masáž s brvky BDSM, Mýdlová masáž, Masáž Lingamu a jiné. Můžete se nechat hýčkat i dvěmi masérkami najednou při čtyř-ruční masáži.
Klademe velký důraz na důkladnou a erotikou nabitou masáž intimních partií s naprosto úžasným zakončením. K dispozici mini bar s nealkoholickými nápoji zdarma. Denně je možnost vybrat z několika luxusních certifikovaných masérek, které jsou proškoleny pro ty nejžhavější doteky na vašem těle. Přijďte se nechat hýčkat, odpočinout si a odpoutat se od všedních starostí . Zaručujeme nevšední zážitek.
Výhodou masáže je individuální přístup.
Proto neváhejte a přijďte se přesvědčit.
Nabízíme i možnost zakoupení dárkových poukazů, které jsou vhodné jako nevšední dárek. (NOVINKA NEVŠEDNÍ DÁREK I PRO DÁMY A PÁRY.)
Vice informací na stránkách Massage-Chanel nebo Vám vše rádi sdělíme na uvedeném čísle nebo emailu.
Najdete nás na Praze 3, kde máme samostatný vchod z ulice tudíž 100% diskrétnost. Parkování v místě salonu.
Budeme se na Vás moc těšit.

Naše masáže:

-KLASICKÁ EROTICKÁ MASÁŽ
-Čtyřruční masáž
-Gel Oil Masáž
-LINGAMU (masáž penisu)
-TANTRICKA MASÁŽ
-MASÁŽ PRO ŽENY
-Masáž pro Muže
-Masáž pro PÁRY (i v páru masérka-masér)
-Masáž s prvky BDSM
-MÝDLOVA MASÁŽ
-MASÁŽ S TENGA EGG vajíčkem
Erotickou masáž v podniku Massage Chanel nabízí 2 erotické masérky