Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
704 153 289
Adresa: Rašínovo nábřeží, Praha 2 - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 10:00-22:00
Dnes: 10:00-22:00 - otevřeno
..Vítej..
Nejrychlejší způsob, jak mě můžeš kontaktovat, je napsat SMS či na Whatsapp na tel: +420704153289 Pokud hned neodpovím, buď trpělivý, odepíšu co nejdříve.:)

Nabízím:
TANTRICKÉ MASÁŽE
VĚDOMÉ BDSM
TANTRA MASÁŽ S PRVKY BDSM
ORGASMICKÁ LÉČIVÁ MEDITACE

Speciální nabídka:
*KAŠMÍRSKÁ MASÁŽ
*SKVĚLÝ MILENEC

Pro stále klienty:
TANTRA VE DVOJICI

O mně
Jsem žena s bohatou ženskou energií, hlubokým nacítěním a silnou empatií. Jsem vysoce senzitivní člověk, který umí pracovat nejen s fyzickým tělem, ale i energetickým. Miluji muže opečovávat a skrze můj dotek jim dávat lásku a něhu, které je tolik zapotřebí. S otevřeným srdcem přistupuji k masážím, a proto v nich jde o něco víc, než jen o fyzické doteky. To něco, co se nedá slovy popsat, ale musí se zažít.

Tantra masáž
Jde se o celotělovou smyslnou masáž včetně masáže lingamu – penisu. V Tantře jde o práci s tělem, myslí a energií člověka. Vede k hlubšímu poznání vlastního těla, vlastní sexuality a přináší zcela odlišný druh intimních zážitků. Umožňuje mužům prožít orgasmické stavy celotělově a po delší dobu, než jen na pár sekund.
Nabízím: Masáž prostaty, Taoistickou techniku - Velký tah, Orgasmickou meditaci

Vědomá BDSM seance
Bdsm seance je ideální, pokud toužíš na chvíli přenechat vedení někomu jinému. Zároveň je vhodná k objevení vlastní sexuality a toho, co se ti vlastně líbí. Vše probíhá v rámci domluvených hranic. Vědomá práce s BDSM technikami je způsob, kterým objevíš svou temnou část, kde je ukrytý velký energetický potenciál.
Nabízím: role play, spanking, bondage, footfetish, strapon, dirty talk, feminizace, whipping

Masáž s prvky BDSM
Probíhá stejně jako tantra masáž pouze s tím rozdílem, že v ní jsou zařazeny prvky BDSM pro rozproudění energie. Většinou zahrnuje práci s důtkami, provazem a Dom/Sub rolí. Muže se stát takovou malou ochutnávkou před tím, než se odvážíte jít na Bdsm seanci.

Orgasmická léčivá meditace
V tomto druhu setkání jde nenásilnou formou člověka uvést do meditace, i když na to není běžně zvyklí. Člověk si za relativně krátký čas odpočine a zrevitalizuje své síly. Cílem setkání není energii vybít, ale naopak se energií nabít, tudíž při ní nedochází k ejakulaci. Tato meditace dodá člověku vnitřní klid, na chvíli ztiší mysl a oživí unavené tělo.

Speciální nabídka:

*Kašmírská masáž
Masáž je koncipována tak, že je prováděna ve třech specifických polohách, kde je přijímající v bližším kontaktu s masírujícím. Celá masáž je hluboce uvolňující, léčivá a intimní. Masáž doporučuji pro pokročilejší jedince, kteří se umí se uvolnit do vlastního prožívání a nestydí se. Je to jedinečný koncept masáže, kde se celé tělo může otevřít do extatického prožitku.

*Skvělý Milenec
Ukážu ti tantrické principy, které fungují na nás ženy. Jak fungují ženy po fyzické a energetické stránce a naučím tě, jak ženě dopřát celotělovou smyslnou masáž včetně masáže intimních partií. Zároveň můžeme probrat různá témata ohledně tvého sexuálního života a jak do něj zařadit tantrické techniky, aby zpestřily tvůj intimní život a sexuální život. Ráda ti ukážu dveře k nám ženám a provedu tě naším světem, aby si nás mohl vidět ve všech barvách.

Pro stálé klienty:

*Tantra ve dvojici
Jde o praktikování různých tantrických a taoistických cvičení se mnou ve dvojici. Při tomto setkání se soustředíme na práci s dechem, zvukem, pohybem. Toto je nabídka je pro ty z vás, kteří se chcete ve svém vnímání sexuality posunout zas o kousek dál. Zcitlivujeme a otevíráme tělo do prožívání různých druhů orgasmů. Soustředíme se na práci s energií a směřujeme k energetickým orgasmickým stavům. Toto sezení doporučuji klientům, kteří již chápou principy tantry a chtějí se dozvědět něco více o stavech, které mohou zažívat.

Reference
Z BDSM
- Bylo to opravdu úžasné. Pokaždé mě něčím překvapíš. Cítím se s tebou úplně v jiném světě, jen na mě promluvíš a už jsem vzrušený. Miluju tu kombinaci, jak jsi přísná a drsná, ale zároveň tak jemná a něžná. Máš úžasné ženské charisma a vždycky mě to úplně pohltí a jsem připravený se ti naprosto odevzdat. A je fakt neuvěřitelné, jak se dokážeš vcítit do druhého. Radek

Z Tantry
- Děkuji za neuvěřitelný zážitek, myslel jsem si, že už mě nemůže nic překvapit, ale masáž od tebe překonala vše, co jsem doposud zažil. Je z tebe cítit zájem a empatie. Byla jsi tu opravdu pro mě. Tvoje naladění a vcítění je neskutečně iritující. Pavel

- Přiznám se, že jsem ve svých 35 letech zatím nic hlubšího, smyslnějšího a intenzivnějšího nezažil. Bylo to opravdu úžasné a vůbec jsem se díky tobě nestyděl, což je u mě důležité. Byl jsem jednou na Erotické masáži, ale všechno směřovalo jen k orgasmu a bylo cítit, že to slečna nedělá ani trošku upřímně. Rychle odmasírovat a zkasírovat. Z tebe bylo cítit, že se do masáže vcítíš a rozdáváš svojí čistou ženskost a hlavně chceš, aby to protějšku bylo příjemné. Proto jsem se cítil bezpečně a uvolnil se maximálně. A ani by mi asi nevadilo, kdyby nedošlo k orgasmu, i když bych lhal, kdybych řekl, že jsem nechtěl. A nakonec to byl ještě větší nával blaženosti, jaký jsem kdy zažil. Ondra

Z Léčení
- Říkala jsem si, že bych mohla zkusit léčení od ženy po předchozí zkušenosti s mužem a jsem za to velmi, opravdu velmi, vděčná. Any mi ukázala zcela odlišný přístup, tedy velmi jemné uvolňování zablokované energie a jizev, které ve mě vyvolávalo velmi příjemné chvění v celém těle, právě díky jemnému rozpouštění/léčení. Děkuji Martina
Erotickou masáž v podniku Pure Sexuality nabízí jedna erotická masérka