Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Stavbařů 4334/41, Jihlava - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Po - Pá: 09:00-20:00, So - Ne: 13:00-20:00
Dnes: 09:00-20:00 - otevřeno
Dobrý den.
Chcete si zpříjemnit svůj vytížený den plný shonu, práce a cítíte se unaveni, jste ve stresu či napětí? Přijďte načerpat novou sílu, zapomenout na starosti všedních dní a odpočinout si. V tomto případě jsou masáže relaxační a erotické velmi dobrým prostředkem, který napomáhá k odstranění těchto projevů. Tyto masáže mají velmi významné účinky proti stresu a následujícím neduhům, které tato situace zapříčiní – podrážděnost, deprese, nervozita, bolesti hlavy, nespavost.

Přijďte si také prožít nejžádanější masáže, zbaví Vás psychické a fyzické únavy, nabijí sexuální energií a celkově zregenerují tělo i duši, přivedou Vás do netradiční erotické dimenze a extáze pouhými dotyky, dostavuje se jaký si stav „stav bez tíže“ a právě to je známka uvolnění, pročištění těla i mysli.

Erotická masáž nemá vždy stejný průběh, ke každému přistupuji individuálně. Masáže erotické zakončuji ručním vyvrcholením. Samozřejmostí je sprcha před i po masáži.
Masíruji ve spodním prádle či nahoře bez a nahá dle své chuti. Dotyky na těle, je dovoleno se povrchově dotýkat, hladit.
Intimní kadeřnictví ke každé erotické masáži pouze na Vaše přání před masáží v ceně.
SEXUÁLNÍ SLUŽBY NEPOSKYTUJI.

Vše ostatní si domlouvám osobně u kávy, např. kombinované masáže, individuální průběh, ...

Přijďte si také prožít nejžádanější a nejvyhledávanější erotické masáže.

MASÁŽ PENISU.
Cílem masáže penisu není okamžité vyvrcholení, ale prožívání pocitu vzrušení co nejdelší dobu oddalováním orgasmu.

Dáte sprchu, pohodlně si lehnete na masážní lehátko na záda, po celou dobu jste pasivní a užíváte si hřejivé dotyky. Začínám masírovat dolní končetiny, postupuji vnitřní stranou stehen směrem k intimním partiím a následuje masáž penisu.
POSADÍM SE NA LEHÁTKO MEZI VAŠE ROZTAŽENÉ NOHY, UCHOPÍM VÁŠ ŠOUREK A PROTÁHNU JEJ DOLŮ TAK, ŽE SE VÁM STÁHNE KŮŽIČKA ZE ŽALUDU. OBĚMA NAMAŠTĚNÝMA RUKAMA PENIS POMALÝMI TAHY SE SILNÝM STISKEM DRÁŽDÍM, STŘÍDÁM ÚCHOPY U KOŘENE I NA ŽALUDU. TATO TECHNIKA, JE POUŽÍVÁNA ZA ÚČELEM ODDÁLIT VAŠE VYVRCHOLENÍ AŽ DO VELKÉ SLASTI A DOSLOVA DO POSLEDNÍ KAPKY, PO ČEMŽ ZPRAVIDLA NASTÁVÁ U MUŽŮ VZRUŠIVÉ CHVĚNÍ PO CELÉM TĚLE. TĚSNĚ PŘED VÝRONEM SEMENE TECHNIKU PŘERUŠÍM, CCA PO 1 MINUTĚ POKRAČUJI. PO NĚKOLIKÁTÉ SE OPAKUJÍCÍ STIMULACI VÁM ZAČNE V PENISU VELMI PŘÍJEMNĚ ŠKUBAT, VYTEČE KAPIČKA ROZKOŠE A ZŮSTÁVÁ STÁLE ZTOPOŘENÝ A JE PŘIPRAVEN; ZAŽÍT ODDALOVÁNÍ, SAMOZŘEJMĚ ZÁLEŽÍ, CO MUŽ TZV. USTOJÍ. V POSLEDNÍ CHVÍLI PŘESTANU A VZÁPĚTÍ HNED ZRYCHLÍM, PŘI VELKÉM VZRUŠENÍ MŮŽETE ZAŽÍT ZRYCHLENÝ DECH, HUSÍ KŮŽI PO TĚLE NAPŘ. I KROUCENÍ PALCŮ U NOHOU a vše je pro Vás nezapomenutelný prožitek. Výstřik zůstává v rukách anebo na Vašem tělem. Počet happyendu nesleduji, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním.
Délka masáže 1 hodina.

RELAXAČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ + MASÁŽ PENISU.
Společná sprcha, začínám jemnými pohyby na zádech směrem dolů k zadečku, ruce si můžete dát dopředu před sebe a opřít se, tím mi dáte najevo, že byste rád zažil i doteky mezi hýžděmi, je na Vás jak dlouho chcete prožívat příjemný pocit, vzrušení. Následuje umytí hrudi, postupuji níž, níž až k Vaší pýše, kterou důkladně umyji a pozlobím, do vyvrcholení pouze na Vaše přání, rukou. Po celou dobu co Vás umývám zepředu, máte volné ruce, můžete to ho zneužít a doteky na prsou, bradavkách, bříšku i zadečku a předně mě pozlobit a umýt. Pohodlně si lehnete na masážní lehátko, bez ostychu mě můžete hladit. Ležíte na břiše, já namasíruji Vámi požadované partie, čeká Vás klasická relaxační masáž, která uvolní a rozehřeje Vaše tělo za pomoci přírodních olejů na šiji, zádech, hýždích včetně nehtového škrabání zad a Vy po celou dobu odpočíváte, vychutnáváte si doteky a relaxujete, chvílemi i krátkým spánkem. Pokračuji jemnými tahy na vnitřní straně stehen, které vzrušují a přimějí Vás otočit se na záda. Následuje jemná kokosová olejová masáž penisu (viz výše), aby masáž byla pro Vás příjemnější, tak se budu věnovat Vaší pýše, oddalovat vyvrcholení co nejdéle a rozmazlím ji na mnoho způsobů. Výstřik zůstává v rukách anebo na Vašem tělem. Počet happyendu nesleduji, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním.
Délka masáže 1,5 hodiny, 2 hodiny.

Těším se na Vás.
SÁRA 170/85/4, 41 let. Jsem plnoštíhlá.

Zaručuji naprostou diskrétnost.
Doporučuji Vám objednat se alespoň 1 den předem.
Erotickou masáž v podniku Masáže pro muže nabízí jedna erotická masérka