Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Jihlava, Jihlava - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Po - So: 08:00-20:00, Ne: Zavřeno
Dnes: 08:00-20:00 - zavřeno
MASÁŽE PRO MUŽE.
Komplexní profesionální služby v oblasti Masáží a služeb pro muže, v Jihlavě.
Masíruji vždy v celé placené délce masáže, není do ní zahrnut úvodní rozhovor, proto máte prostor pro klidné uvolnění. Společně vybereme obsah a délku masáže. Mým cílem je Vaše spokojenost.

RELAXAČNÍ EROTICKÉ MASÁŽE A EROTICKÉ MASÁŽE s postupným oddalováním vyvrcholení,které zakončuji pouze dlaněmi a prsty,počet happyend není omezen. Doporučuji, masáž minimálně 1 hodinu (erotická masáž, masáž penisu), která může být poprvé ochutnávkou technik mých šikovných rukou nebo 90 minut (relaxační masáž šije, zad zakončenou erotickou masáží) a 120 minut (relaxační masáž celého těla zakončenou masáží penisu). Před erotickou masáží doporučuji, INTIMNÍ KADEŘNICTVÍ. Jedná se o úpravu ochlupení intimních partií před erotickou masáží na Vaše přání, k erotickým masážím, poskytnu zcela zdarma.

KLASICKÉ RELAXAČNÍ MASÁŽE. V případě malých zdravotních problémů (ztuhlost svalů) dokáži tělo i regenerovat, pomocí klasické relaxační masáže.

Přemýšlíte o originálním dárku pro kamaráda, přítele, kolegu? V prodeji DÁRKOVÝ POUKAZ na všechny druhy masáží, vložen do zlaté krabičky.

Přijďte se nechat hýčkat zkušenou masérkou, která dokáže vycítit přesně co muž potřebuje. Věřte, zapomenete na všechny starosti všedních dní a oddáte se slasti mazlivých dotyků. Příjemné prostředí a soukromí, diskrétnost, pohodová atmosféra, intimní osvětlení, relaxační hudba a vonné svíčky a milý a osobní přístup na úrovni.

Těším se na Vaši / Tvoji návštěvu.
Masíruji od 8 -20 hodin, svátky dle domluvy.
Doporučuji, objednat se 1 den předem, pouze telefonním hovorem.
Erotickou masáž v podniku Masáže pro muže nabízí jedna erotická masérka