Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Jihlava, Jihlava - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 09:00-20:00
Dnes: 09:00-20:00 - otevřeno
Masáže pro muže,
jedná se o velice jemné masáže vonnými oleji bez spěchu po celou dobu. Přijďte si ke mne odpočinout, vypít šálek lahodné kávy či čaje, dobít si energii a spojit příjemné s užitečným, vychutnat si krásný zážitek při masáži.

EROTICKÉ MASÁŽE - masáž penisu (60 minut) a RELAXAČNÍ EROTICKÉ MASÁŽE začínají masáží dolních končetin (90 minut) nebo relaxační masáží celého těla (120 minut) anebo jen vybrané části - dolní končetiny, hýždě, záda, šije, krk. V průběhu masáže dochází k masírování intimní partie, používají se speciální masérské tahy a aplikuje se masáž penisu, při které je snahou oddalovat vyvrcholení, na závěr nebo v průběhu masáže. Jsem hodně hravá a známá technikou "oddalovaní vyvrcholení", pomalými tahy se silným stiskem dráždím, průběžně střídám úchopy u kořene i na žaludu. Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů, je používána za účelem co nejdéle oddálit Vaše vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle. Počet happyendu nesleduji, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Masáže jsou zakončeny masáží penisu, pouze rukou. 

INTIMNÍ KADEŘNICTVÍ pro Vás, tj. úprava chloupků v intimních partií, na Vaše přání k objednaným erotickým masážím, poskytnu zcela zdarma anebo jako samostatnou proceduru.

Masáže provádím na masérském lehátku, vyhřívané podložce, případně japonském futonu. Masáže probíhají v pohodové atmosféře, intimním osvětlení za tónů relaxační hudby a vonných svíček. Samozřejmostí je sprcha před masáží a možnost sprchy i po masáži. U erotických masáží od 90 minut sprcha (společná) a od 120 minut možnost koupele.

Přijďte si odpočinout a svěřit své tělo do mé péče.
Těším se na Vás. SÁRA.
Erotickou masáž v podniku Masáže pro muže nabízí jedna erotická masérka