Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Jihlava, Jihlava - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 08:00-20:00
Dnes: 08:00-20:00 - zavřeno
Zveme Vás k nerušené relaxaci do příjemného prostředí. Zapomenete na starosti všedních dní a oddáte se slasti mazlivých hřejivých dotyků masérky Sarah. Masáže se zpravidla používají, jako prostředek fyzické a duševní relaxace. Dobře provedená masáž zklidní tělo, pohladí duši a odbourá tělesnou a psychickou únavu a stres.

Nabízíme několik druhů masáží pro muže. Klasické relaxační masáže, při nich dochází k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů, strnulosti šíje a ramen, detoxikaci těla a nabuzení organismu. Erotické masáže intimních partií, v kombinaci s relaxační masáží a prvky Tantrické masáže. Smyslná erotická masáž Vás zbaví únavy, nabije sexuální energií a celkově zregeneruje tělo i duši.

Masérka Sarah přesně ví, co muž potřebuje. Um šikovných rukou, ohřátý masážní olej, jemné a pomalé dotyky Vám způsobí vzrušení a husí kůži po celém těle. Celý proces masáží pro muže probíhá v klidu, bez spěchu s usměvavou a empatickou masérkou.

Profesionální masáže s dobrou dostupností v centru města Jihlava, útulném a čistém prostředí. Bezproblémové parkování přímo před domem, na parkovací hodiny - 3 hodiny zdarma.

Provozní doba, každý den, od 8:00-20:00 hodin. Víkendy a svátky, dle domluvy. Doporučujeme, objednat se 1 - 2 dny předem.
Erotickou masáž v podniku Masáže pro muže nabízí jedna erotická masérka