Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Jihlava, Jihlava - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 08:00-20:00
Dnes: 08:00-20:00 - otevřeno
Komplexní zážitek pro muže !
Profesionální služby v oblasti Masáží a služeb pro muže, v Jihlavě.
Jmenuji se Sarah alias Sára, něco málo o mně. Usměvavá a komunikativní, věk 40+, 170/85, ňadra přírodní. Jsem certifikovaná masérka. Masíruji již několik let.

Jak setkání, průběh masáže probíhá?
Od počátku až do konce masáže zaručuji absolutní diskrétnost, soukromí po dobu masáže a pro každého muže citlivý individuální a osobní přístup na úrovni. Masíruji vždy v celé placené délce masáže, není do ní zahrnut úvodní rozhovor. Společně vybereme obsah a délku masáže. K dispozici sprcha před masáži, z mé strany je podmínkou.

KLASICKÉ RELAXAČNÍ MASÁŽE.
V případě malých zdravotních problémů (ztuhlost svalů) dokáži tělo i regenerovat, pomocí relaxačních masáží, například relaxační, antistresové, detoxikační, aromatické a exotické masáže.

MASÁŽE PRO MUŽE, EROTICKÉ MASÁŽE A RELAXAČNÍ EROTICKÉ MASÁŽE.
Jsou určeny všem mužům, kteří mají rádi hřejivý dotyk a ohřátý masážní olej nejen na šiji, zádech, nohou, ale i v intimních partií, které jsou součástí mužského těla. Masáž má výborné antistresové účinky, odbourává stres.
Doporučuji, před erotickou masáží, INTIMNÍ KADEŘNICTVÍ, jedná se o úpravu ochlupení intimních partií, v ceně erotické masáže.

Díky umění dotyku a znalosti speciálních technik "oddalování vrcholu rozkoše", soustředím energii na všechny erotogenní zóny a přivedu Vás k vrcholu i opakovaně. Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů, je používána za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle. Moje šikovné ruce a hřejivé dotyky Vás nažhaví, zbaví starostí a stresu a uvolní celé tělo i mysl a naplní smyslnou energií. Mojí snahou je, při intimní masáži, pomalými tahy se silným stiskem dráždit, průběžně střídám úchopy u kořene i na žaludu. Masáž zakončuji dlaněmi a prsty, výstřik zůstává v rukách anebo na Vašem tělem. Počet happyendu nesleduji, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Masíruji po domluvě nahá. Dotyky mého těla, ano. Vzájemné uspokojování dle sympatií (pouze rukou) a u vybraných druhů masáží, od 90 minut výše.

Dále poskytuji:
MASÁŽ PENISU, délka masáže 60 minut.
MASÁŽ PROSTATY, délka masáže 60 minut, nebo 15 minut jako individuální a velmi levná procedura.
MASÁŽ TENGA EGG, silikonové vajíčko si odnesete s sebou, délka masáže 60 minut.
RELAXAČNÍ EROTICKÉ MASÁŽE, délka masáže 90 minut, 120 minut, 180 minut.
KOUPELE PRO MUŽE S MASÁŽÍ, délka masáže 120 minut, 150 minut, 180 minut.
NOČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ, v čase 20:00-23:59 hodin (8:00-12:00, 13:00-16:00, 18:00-22:00).
NOČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ po celou noc, v čase 20:00-8:00 hodin a ve dnech čtvrtek, pátek, sobota.

Po masáži máte prostor pro klidné uvolnění a dostatečný časový prostor pro odpočinek na masérském lehátku po masáži.
Možnost sprchy po masáži. A pitný režim po celou dobu masáže.
Klienti oceňují zejména můj lidský přístup, um šikovných rukou a empatii, díky nímž se dokáži do každého muže vcítit a následně poradit, přesně vím, co muž potřebuje. Jednoduché, přesto magické, když se spojí ohřátý masážní olej a um velmi šikovných rukou, vytváří originální dotyky a vzrušení po celém těle.

Přijďte načerpat novou sílu a svěřit své tělo do mé péče. Zapomenete na všechny starosti všedních dní a oddáte se slasti mazlivých dotyků. Prožitek z masáže umocní příjemné prostředí, pohodová atmosféra, intimní osvětlení, relaxační hudba a vonné svíčky.

Těším se na Vás.

Masíruji každý den, od 8:00-20:00 hodin. Víkendy a svátky, dle domluvy předem. Doporučuji, objednat se 1 den předem. Objednávky pouze telefonicky. V případě, že nezvedám sluchátko, napište SMS zprávu, ozvu se Vám zpět.
Erotickou masáž v podniku Masáže pro muže nabízí jedna erotická masérka