Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Jihlava, Jihlava - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Po - Pá: 09:00-20:00, So - Ne: 13:00-20:00
Dnes: 09:00-20:00 - zavřeno
Masáže pro muže jsou jedinečným zážitkem pro tělo, duši a mysl i originální dárek. Přijeďte nás navštívit do Jihlavy.

Po celou dobu se Vám bude věnovat masérka Sarah. Přivítá Vás v klidném příjemném prostředí s milým úsměvem, pusou na tvář, nabídne kávu či čaj, popovídáte a domluvíte se na průběhu masáže.

Rádi Vám nabídneme Masáže, specializujeme se na Masáže pro muže, např. masáže klasické relaxační, masáže erotické, masáže relaxační erotické a Doplňkové služby pro muže. Přijďte si také prožít nejžádanější masáže zbaví Vás psychické a fyzické únavy, nabijí sexuální energií a celkově zregenerují tělo i duši, přivedou Vás do netradiční erotické dimenze a extáze pouhými dotyky, dostavuje se jaký si „stav bez tíže“ a právě to je známka uvolnění, pročištění těla i mysli.

Masáže nemají vždy stejný průběh, ke každému masérka Sarah přistupuje individuálně. Erotické masáže jsou zakončeny masáží penisu s vyvrcholením, rukou. Před masáží se masérka převlékne. Masíruje v sarongu, avšak na Vaše přání ve spodním prádle nebo polooblečená. Nahoře bez a nahá, dle své chuti, domluva před masáží. Samozřejmostí je sprcha před i po masáži.

Přijďte k nám vyzkoušet masáž, např. nejžádanější erotickou Masáž penisu anebo nejoblíbenější Relaxační erotickou a jiné masáže či služby pro muže.

NEJŽÁDANĚJŠÍ EROTICKÁ MASÁŽ- Masáž penisu.
Masáž penisu je určena všem mužům, kteří potřebují hlavně sexuálně uvolnit. Cílem masáže penisu není okamžité vyvrcholení, ale prožívání pocitu vzrušení co nejdelší dobu oddalováním orgasmu. Dáte sprchu, pohodlně si lehnete na masážní lehátko na záda, po celou dobu jste pasivní a užíváte si hřejivé dotyky. Masérka začíná masírovat dolní končetiny, postupuje vnitřní stranou stehen směrem k intimním partiím a následuje masáž penisu. Pokračování je samozřejmě u každého muže individuální, cílem je oddalovat Vaše vyvrcholení, aby bylo co nejintenzivnější. MASÉRKA SE POSADÍ NA LEHÁTKO MEZI VAŠE ROZTAŽENÉ NOHY, UCHOPÍ VÁŠ ŠOUREK A PROTÁHNE JEJ DOLŮ TAK, ŽE SE VÁM STÁHNE KŮŽIČKA ZE ŽALUDU. OBĚMA NAMAŠTĚNÝMA RUKAMA PENIS POMALÝMI TAHY SE SILNÝM STISKEM DRÁŽDÍ, STŘÍDÁ ÚCHOPY U KOŘENE I NA ŽALUDU. TATO TECHNIKA, JE POUŽÍVÁNA ZA ÚČELEM ODDÁLIT VAŠE VYVRCHOLENÍ AŽ DO VELKÉ SLASTI A DOSLOVA DO POSLEDNÍ KAPKY, POTÉ ZPRAVIDLA NASTÁVÁ U MUŽŮ VZRUŠIVÉ CHVĚNÍ PO CELÉM TĚLE. TĚSNĚ PŘED VÝRONEM SEMENE TECHNIKU PŘERUŠÍ, CCA PO 1 MINUTĚ POKRAČUJE. PO NĚKOLIKÁTÉ SE OPAKUJÍCÍ STIMULACI VÁM ZAČNE V PENISU VELMI PŘÍJEMNĚ ŠKUBAT, VYTEČE KAPIČKA ROZKOŠE A ZŮSTÁVÁ STÁLE ZTOPOŘENÝ A JE PŘIPRAVEN; ZAŽÍT ODDALOVÁNÍ, SAMOZŘEJMĚ ZÁLEŽÍ, CO MUŽ TZV. USTOJÍ. V POSLEDNÍ CHVÍLI PŘESTANE A VZÁPĚTÍ HNED ZRYCHLÍ, PŘI VELKÉM VZRUŠENÍ MŮŽETE ZAŽÍT ZRYCHLENÝ DECH, HUSÍ KŮŽI PO TĚLE NAPŘ. I KROUCENÍ PALCŮ U NOHOU a vše je pro Vás nezapomenutelný prožitek. Výstřik zůstává v rukách anebo na Vašem tělem. Počet happyendu nesleduje, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním.
Délka masáže: 1 hodina

NEJOBLÍBENĚJŠÍ EROTICKÁ MASÁŽ- Relaxační erotická masáž.
Relaxační erotická masáž je plná hřejivých dotyků, vzrušení, provokace, erotického napětí a uvolní tělo i mysl, má výborné antistresové účinky, odbourává stres. Začíná společná sprchou, jemnými pohyby na zádech směrem dolů k zadečku, ruce si můžete dát dopředu před sebe a opřít se, tím dáte najevo, že byste rád zažil i dotyky mezi hýžděmi, je na Vás, jak dlouho chcete prožívat příjemný pocit, vzrušení. Následuje umytí hrudi, postupuje níž, níž až k Vaší pýše, kterou důkladně umyje a pozlobí, do vyvrcholení pouze na Vaše přání, rukou. Po celou dobu, co Vás umývá zepředu, máte volné ruce, můžete toho zneužít a dotyky na prsou, bradavkách, bříšku i zadečku a příjemně ji pozlobit a umýt. Následuje masáž okořeněná erotikou, pohodlně si lehnete na masážní lehátko, bez ostychu masérku můžete hladit. Ležíte na břiše, namasíruje Vámi požadované partie, čeká Vás klasická relaxační masáž, která uvolní a rozehřeje Vaše tělo za pomoci přírodních olejů na šiji, zádech, hýždích včetně nehtového škrabání zad a Vy po celou dobu odpočíváte, vychutnáváte si dotyky a relaxujete, chvílemi i krátkým spánkem. Masérka pokračuje jemnými tahy na vnitřní straně stehen, které vzrušují a přimějí Vás otočit se na záda. Následuje jemná kokosová olejová masáž penisu (viz výše průběh masáže penisu), aby masáž byla pro Vás příjemnější, tak se bude věnovat Vaší pýše, oddaluje vyvrcholení co nejdéle a rozmazlí ji na mnoho způsobů. Výstřik zůstává v rukách anebo na Vašem tělem. Počet happyendu nesleduje, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním.
Délka masáže: 1,5 hodiny a 2 hodiny.

Neposkytujeme sexuální služby.

Také Vám můžeme nabídnout masáže klasické relaxační (několik druhů) a další erotické masáže tj. masáž Tenga Egg (silikonové kouzelné vajíčko na stimulaci penisu), relaxační erotickou masáž s koupelí, noční erotickou masáž.
Masérka Sarah na masáže má osvědčení, vlastní certifikáty.

Jako poděkování za Vaši přízeň, máme pro Vás připraven dárek formou Intimního kadeřnictví, které Vám na požádání před erotickou masáží, poskytneme zcela ZDARMA.

Poskytujeme profesionální masáže a služby pro muže, masérka Sarah Vás svými hřejivými dotyky rozmazlí tak, že nebude chtít hned odejít a rád se opět vrátíte. Masáže probíhají na úrovni, s citem a vonnými oleji, svíčkami a za zvuku relaxační jemné hudby.

Těšíme se na Vás 7 dní v týdnu.
PONDĚLÍ - PÁTEK: 9:00-12:00, 13:00-20:00 hodin, SOBOTA-NEDĚLE: 13:00-20:00 hodin. Zahájení poslední masáže ve 20 hodin.

Zaručujeme naprostou diskrétnost.
Doporučujeme Vám objednat se alespoň 1 den předem.
Bezproblémové parkování přímo před domem.
Erotickou masáž v podniku Masáže pro muže nabízí jedna erotická masérka