Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Jihlava, Jihlava - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Po - So: 10:00-20:00, Ne: Zavřeno
Dnes: 10:00-20:00 - otevřeno
Komplexní profesionální služby v oblasti Masáží a služeb pro muže.
Vyberete si délku i obsah masáže, individuální přístup, mým cílem je VAŠE SPOKOJENOST. Příjemné prostředí, pohodová atmosféra, intimní osvětlení, relaxační hudba a vonné svíčky. Zapomenete na všechny starosti všedních dní a oddáte se slasti mazlivých dotyků.

Nejsem privát. Sexuální služby nenabízím.
ZARUČUJI VÁM ABSOLUTNÍ DISKRÉTNOST A SOUKROMÍ.
Erotické masáže jsou mnohem lepší, než sex a MASÁŽE nejsou nevěra!

Díky umění dotyku a znalosti speciálních technik "oddalování vrcholu rozkoše", soustředím energii na všechny erotogenní zóny a přivedu Vás k vrcholu i opakovaně. Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů, je používána za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle. Moje šikovné ruce a hřejivé dotyky Tě nažhaví, zbaví starostí a stresu a uvolní celé tělo a naplní smyslnou energií. Intimní masáže s postupným oddalováním vyvrcholení, zakončuji dlaněmi a prsty. Výstřik zůstává v mých rukách, počet není omezen. 

Doporučuji, masáž minimálně 1 hodinu, která může být poprvé ochutnávkou technik mých šikovných rukou nebo 90 minut a 120 minut. Masíruji vždy v celé placené délce masáže, není do ní zahrnut úvodní rozhovor, proto máš prostor pro klidné uvolnění a mým cílem je Tvoje spokojenost.

Před erotickou masáží doporučuji, INTIMNÍ KADEŘNICTVÍ pro Tebe. Jedná se o úpravu ochlupení intimních partií na Vaše přání a k erotickým masážím, poskytnu zcela zdarma.

KLASICKÉ RELAXAČNÍ MASÁŽE. V případě malých zdravotních problému (ztuhlost svalů) dokáži tělo i regenerovat, pomocí relaxační masáže (klasické relaxační, antistresové, detoxikační, aromatické a exotické masáže).

V prodeji DÁRKOVÝ POUKAZ, originální dárek. 

KRÁSNÝ DEN VŠEM !
Masíruji ve svém volném čase, od 10:00-20:00 hodin. Neděle a svátky - ZAVŘENO.
Doporučuji, objednat se 1 den předem, pouze telefonním hovorem. 
V případě, že nezvedám sluchátko, napiš SMS zprávu anebo využij aplikaci WhatsApp.

KAŽDÁ OBJEDNÁVKA JE OBOUSTRANNĚ POTVRZENA, cca 1 hodinu před masáží.
Erotickou masáž v podniku Masáže pro muže nabízí jedna erotická masérka