Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Šmolíkova , Praha 6 - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Non-Stop
Dnes: Non-Stop - otevřeno
Intimní masáž pro pány

„Správná“ intimní masáž pro pány

Ne každá žena v Praze je připravena udělat intimní masáž svému muži, ale tato skutečnost se nevztahuje na překrásné dívky v našem salonu. Pokud si přejete vyzkoušet jejich umění, buďte vítáni.

Pokud chcete udělat šťastným svého partnera, tyto rady pomohou udělat potřebnou atmosféru a dovést masáž intimních orgánů do „výbušného“ konce.

Jednoduchá technika

Před začátkem seance si napusťte vanu, otevřete si aromatický olej
Namasírujte dlaně a prsty nohou. Před tím, než začnete dělat masáž intimních míst muže, důkladně prozkoumejte jeho erotogenní a citlivé zóny
Dál přejděte na záda. Otočte partnera na břicho, vylezte na něj a lehkými pohyby rukou namasírujte záda od krku po kostrč – značně silné erotogenní zóny u mužů
Další části jsou hruď, břicho a část pod pupíkem
Od této chvíle už můžete postupně přejít na skutečnou masáž intimních orgánů, nejen prsty, ale i rty

V průběhu intimní masáže pro pány kombinujte laskání rukou s líbáním. Jejich krk je stejně citlivý na dotyky jako ten ženský. Co ještě je důležité vědět? Při přechodu k nové části těla nebo v průběhu stimulace jedné části, má být každý pohyb výraznější než ten předchozí.

P.S. V Kyjevě služby intimní masáže pro pány poskytuje velké množství salonů. Pokud chcete dělat konkurenci profesionálním masérkám, rovnou buďte připraveny na prohru. Jiná věc je potěšit svého milovaného, tady jste mimo možnost srovnání.
Erotickou masáž v podniku Tantra Exclusive nabízí 2 erotické masérky