Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
704 153 289
Adresa: Rašínovo nábřeží, Praha 2 - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 10:00-22:00
Dnes: 10:00-22:00 - zavřeno
..Vítej na mé stránce..
!Neposkytuji žádné sexuální služby!

Nejrychlejší způsob, jak mě můžeš kontaktovat, je napsat SMS na telefon nebo na Whatsapp na číslo: +420704153289 Pokud hned neodpovím, buď trpělivý, odepíšu co nejdříve:)

Nabízím:
TANTRICKÉ MASÁŽE
BDSM SEANCE
MASÁŽ S PRVKY BDSM

Tantra masáž?
Jedná se o celotělovou masáž včetně masáže lingamu – penisu. Vyvrcholení ale není podmínkou masáže. Tantra masáž je o práci s tělem, myslí a energií člověka. Vede k hlubšímu poznání vlastního těla a přináší zcela odlišný druh intimních zážitků, než jsem běžně v sexualitě zvyklí. Jde o práci s dechem, zvukem, pohybem.

BDSM seance?
Chceš chvíli na nic nemyslet, pustit kontrolu a odevzdat se?
BDSM seance je ideální, pokud tě baví více hravý přístup a toužíš na chvíli přenechat vedení někomu jinému. Vše probíhá v rámci domluvených hranic.
V rámci Bdsm nabízím: role play, spanking, bondage, footfetish, strapon, piss, dirty talk, feminizace, wax play, whipping

Masáž s prvky BDSM ?
Probíhá jako tantra masáž pouze s tím rozdílem, že v ní mohou být zařazeny prvky BDSM. Většinou to zahrnuje práci s důtkami, provazem a Dom/Sub rolí.

Reference

Děkuji za neuvěřitelný zážitek, myslel jsem si, že už mě nemůže nic překvapit, ale masáž od tebe překonala vše, co jsem doposud zažil. Je z tebe cítit zájem a empatie. Byla jsi tu opravdu pro mě. Tvoje naladění a vcítění je neskutečně iritující.
Díky Honza

Přiznám se, že jsem ve svých 35 letech zatím nic hlubšího, smyslnějšího a intenzivnějšího nezažil. Bylo to opravdu úžasné a vůbec jsem se díky tobě nestyděl, což je u mě důležité. Byl jsem jednou na Erotické masáži, ale všechno směřovalo jen k orgasmu a bylo cítit, že to slečna nedělá ani trošku upřímně. Rychle odmasírovat a zkasírovat. Z tebe bylo cítit, že se do masáže vcítíš a rozdáváš svojí čistou ženskost a hlavně chceš, aby to protějšku bylo příjemné. Proto jsem se cítil bezpečně a uvolnil se maximálně. A ani by mi asi nevadilo, kdyby nedošlo k orgasmu, i když bych lhal, kdybych řekl, že jsem nechtěl. A nakonec to byl ještě větší nával blaženosti, jaký jsem kdy zažil.
Děkuji Petr
Erotickou masáž v podniku Tantra studio Andrea nabízí jedna erotická masérka