Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: 116, Hrádek u Rokycan - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Po - Pá: 09:00-20:00, So - Ne: Zavřeno
Dnes: 09:00-20:00 - otevřeno
úcta, příroda, soucit, soukromí, klid, důvěra, láska, opravdová tantra, krb, řeka, radost, duchovní spojení a výjimečný prožitek..

Vědomá celostní tantrická masáž Vás propojuje se sebou do přítomného okamžiku, nabíjí uhašenou životní energii, pro zlepšení práce, vztahů a hojnosti, léčí prostatické problémy, předčasnou ejakulací či neplodnost, zvědomuje sexualitu, léčí fyzické i psychické potíže, depresi, ztrátu chuti na sex, absenci orgasmu, emoční potíže, stres, smutek, vztek, traumata po negativních sexuálních zkušenostech

Pokud byste rád prožil celostní smyslnou tantrickou masáž s těmito blahodárnými účinky, pak jste zde správně.

Jsem velmi duchovně vnímavá a na přírodu i Matku zemi napojená žena, která má radost z poskytování umění léčivého doteku tantry, tak i certifikovaná rekondiční a tantrická masérka. Mou radostí a naplněním zde je léčit, uzdravovat a probouzet k životu skrze láskyplný vědomý dotek. Poskytuji poradenství v oblastni osobního rozvoje, vztahů, práce s enegií, intimity, péče o tělo, zdraví a domácnosti v souladu s přírodou a Matkou Zemí.

Masáže provádím v soukromí svého studia jako jediná bytost. Celostní tantrická masáž je vedena s důrazem na rozvádění energiee do vyšších enegetickách center bez lpění na cíli s výsledkem k mnohem hlubšímu vědomému stavu pozvednutí energie k možnému hlubokému prožitku celotělového orgasmu (viz. více kniha multiorgasmický muž, žena). K tomuto provádím jak úplné začátečníky, tak i pokrořilé tantriky.

Jak vše probíhá?
po telefonické domluvě (NE sms) domluvíme termín masáže a dorazíte na určenou adresu, kde Vás budu očekávat. Následuje úvodní rozhovor v masérně u čaje a vody, kde si povíme více o vědomé tantře a Vašem hlubším záměru proč jste přišel. Následně je možnost použít sociální zázemí studia se sprchou. Poté oblečeni v sárongu můžete být uctěn úvodním rituálem Namasté, dále energetickou očistou, péčí horkými žínkami, vjemovou a následně olejovou masáží celého těla, kde se při masáži citlivě věnuji jeho každé části. Posledních 30 minut pokračuje vědomá práce s dechem u masáže intimních partií, kde Vás vedu technikou rozvádění energie.
Před masáží není nutné mít studijní a technické znalosti o tantře, spíše chuť zažít vědomým přístupem hlubší prožitek odpočinku a načerpání energie skrze vlastní sexualitu na úrovni ducha i těla.


Celostní tantrická masáž trvá od sto dvaceti do tři sta minut. Při základní sto dvaceti minutové masáži počítejte, že u mne strávíte celkem cca sto osmdesát minut i s úvodním rozhovorem, relaxací a sprchou. V případě zájmu o paradenstvé navíc se čas nad sto osmdesát minut doplácí dle platného ceníku za poradenstvé konzultaci. Pro první prožitek s tantrickou masáží je základní čas sto dvacet minut dostačující. Pro hlubší prožitek a užití si delší smyslné péče o Vaše tělo jsou v nabídce rozšířené masáže sto osmdesát a tři sta minut.

Termíny pro rezervaci jsou obvykle dostupné 2-7 dní předem

Bližší dotazy k masáži a ceně Vám ráda zodpovím telefonicky

S úctou k Vašemu tělesnému chrámu i duchu!

Markéta Agnar Trisha
Erotickou masáž v podniku Vědomý dotek tantry Země nabízí jedna erotická masérka