Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: 116, Hrádek u Rokycan - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Po - Pá: 09:00-21:00, So - Ne: Zavřeno
Dnes: Zavřeno - zavřeno
Krásný den,

Vědomá celostní tantrická masáž Vás propojuje se sebou do přítomného okamžiku, nabíjí energii pro život, práci, vztahy a hojnost, bohatství, léčí prostatické problémy, problémy s předčasnou ejakulací či neplodností, zvědomuje sexualitu, léčí fyzické i psychické potíže, depresi , ztrátu chuti na sex, absenci orgasmu, emoční potíže, stres, smutek, vztek a podobně...

pokud byste rád prožil vědomou, pečující, smyslnou, uctivou a energetizující tantrickou masáž, která je krásným celostním zážitkem spojení ducha i těla skrze vlastní prožitek sexuality, pak jste zde správně.

Jsem vnímavá žena, která má radost z poskytování umění doteku tantry, tak i certifikovaná rekondiční a tantrická masérka. Provádím klienty skrze umění tantry do léčení, uzdravení a probouzení k životu a toto beru jako součást svého poslání zde na Zemi.

K masáži předchází osobní rozhovor u vody či čaje, kde si povíme více o tantře a Vašem záměru. Následně se můžete osprchovat a být uctěni úvodním rituálem Namaste. Dále zažijete masáž, kde se citlivě věnuji každé části Vašeho těla a závěrem masáži intimních partií, kde je kladen důraz na rozvádění energie do vyšších energetických center pro nabití energie do celého těla, kdy vedlejším účinkem může být i celotělový orgasmus.

Masáže vykonávám v příjemném a diskrétním prostředí samostatného domu s masérnou v Hrádku u Rokycan.

Čas tantrické masáže trvá od 2 hodin a více. Pro první prožitek s tantrou je čas 2 hod dostačující.

Bližší dotazy k masáži a ceně Vám ráda zodpovím telefonicky

S pozdravem a úctou

Markéta Agnar Trisha
Erotickou masáž v podniku Vědomý dotek tantry Země nabízí jedna erotická masérka