Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Seifertova, Praha 3 - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 10:00-24:00
Dnes: 10:00-24:00 - zavřeno
Krásný den vážení pánové,
zveme vás do příjemného relaxačního prostředí, kde zapomenete na všechny starosti a oddáte se slasti, plynoucí z hebkého doteku našich masérek. Zklidníte tělo i mysl do blaženého stavu odpočinku, který blahodárně zapůsobí na vaši psychiku. V klidu si vypijete čaj, kávu, či sklenku vína a masérka se postará o vaše pohodlí. Bude Vám průvodkyní po CESTA VZRUŠENÍ a neodolatelného napětí, které na Vás čeká při uvolňující erotické či Tantra masáži.

ZARUČUJEME VÁM NAPROSTOU DISKRÉTNOST.

NAHÉ SAUNOVÁNÍ S MASÉRKOU
Využijte jedinečné příležitosti, prohřát své tělo v SAUNĚ a užít si MYCÍ RITUÁL s NAHOU MASÉRKOU ve SPRŠE. Je to VZRUŠUJÍCÍ ZÁŽITEK, nechat si laskat ÚPLNĚ celé znavené tělo PRSTÍKY & TĚLEM svůdné masérky. Je to něžné, může to být i divoké, ale rozhodně tak VZRUŠUJÍCÍ, že může dojít i k VYVRCHOLENÍ. Pak máte možnost pobýt společně v SAUNĚ a to vše na 90 min. Užijte si ABSOLUTNÍ RELAX jak pro TĚLO i DUŠI a zažijete NOVÉ VZPLANUTÍ SEXUÁLNÍ ENERGIE. V čase 10 až 24 h.


EROTICKÉ & TANTRA MASÁŽE s originálními technikami a pomůckami v diskrétním prostředí

Masérky Vás přivítají v župánku a dle vlastních představ si můžete přát, co bude mít Vaše masérka na sobě při masáži. Může být ve spodním prádle či nahoře bez, na podpatcích a v podvazcích, či mít něco peprnějšího, dle Vaší chuti. U většiny masáží je pak v poslední fázi nahá. Můžete si ji taky postupně svlékat. Někteří klienti si masérku i sami oblečou do prádélka, které sami vyberou pro svou masérku. Dotyky na těle jsou možné a to individuálně u každé jednotlivé masérky a také v souvislosti s obsahem a fází masáže. Intimnější pouze u některých druhů masáží, a to spolu s objímáním, které je přirozenou součástí dotekové masáže. Počet možných šťastných vyvrcholení je v souladu s délkou masáže, Vašim přáním a průběhem obsahu jednotlivé masáže. Pro znalce, možnost jednoho dlouhého vrcholení, známého pod označením DLOUHÝ TAH.

Každý váš prožitek, začíná s pozitivním přístupem našich masérek, které samozřejmě působí na vaše smysly od prvního setkání, seznámení, doteku a mohou Vám poskytnout jak vzrušení, terapii a některé i zdravotní masáže. Protože je každý muž jiný, sleduje vždy jeho individualitu, a každá masáž je tak zcela unikátní a v souladu s představami, které Vás lákají a s potřebami, které si žádá Vaše tělo a mysl.

1. EROTICKÉ MASÁŽE BASIC
Velmi hebká doteková masáž celého těla, která mapuje Vaše erotogenní zóny a aktivuje všechny Vaše smysly. Celkově Vás zklidní, uvolní a umožní Vám zapomenout na běžný denní režim. Přinese Vám úlevu jak fyzickou i psychickou. Při této masáži zažijete vzrušení od začátku až do konce a bude Vám dávkováno přesně na míru Vašim potřebám. Silné vzrušení, které budete prožívat je mnohem intenzivnější než při klasickém sexu.
Délka min 1 hodina

2. TANTRA MASÁŽE
Smyslný rituál Tantrické masáže, správně nazývaný rituál probouzení životadárné sexuální energie, vás dokáže naprosto dokonale uvolnit. Vaše tělo i mysl, kterou Tantra masáž zcela mistrně propojuje, pro vás bude neskutečně příjemný smyslně erotický zážitek. Tantrická masáž začíná nejprve úvodním rituálem pro nezbytné navození oboustranné důvěry, něžným hlazením, tlakovou masáží pomocí nahřátých ručníčků, hlazením hebkými peříčky a kožešinkami nebo jemnou látkou pestrobarevných sarongů skrývajících jen to nejnutnější. Všechny tyto techniky jsou natolik příjemné a uvolňující, že bude celé vaše tělo připraveno na něžnou masáž teplými a voňavými kokosovými masážními oleji.
Délka min 1,5 h

3. MASÁŽ PENISU
Po příjemné sprše si pohodlně lehnete na masážní lehátko na záda a po celou dobu jste jen pasivní a necháte se hýčkat. Plnými doušky si užíváte hřejivé smyslné dotyky. Masérka vám začne masírovat dolní končetiny a postupuje velmi citlivou vnitřní stranou vašich stehen směrem k vašim intimním partiím a následuje erotická masáž penisu, která vás dostane do vysněného ráje.
Délka min 1 h

4. SPECIÁLNÍ MYCÍ RITUÁL
Rituál začíná sprchou a vzájemným mytím, po kterém následuje společná koupel s masérkou v prostorné rohové vaně při které je vám dopřána masáž penisu. Nedílnou součástí této koupele je také relaxační masáž šije, zad, hýždí a vašich intimních partií. Dále následuje také masáž chodidel, celých dolních končetin zezadu i zepředu opět jsou zahrnuty vaše intimní partie. Celá masáž je zakončena erotickou ruční masáží vašeho penisu ukončena vyvrcholením plným extáze, která je následně také dále praktikována v leže na masážním lehátku.
Délka min 15 min. před nebo po masáži

5. OBOUSTRANNÁ MASÁŽ PRO STÁLÉ KLIENTY
Vzrušuje vás ženský orgasmus? Rád se při něm na ženu díváte? Vzrušuje vás, dívat se na ženu v její extázi, jak si provádí rozkoš sama, přivádí se až na vrchol extáze a zakončí ji naprosto reálným orgasmem? Velice ráda vám tento erotický zážitek dopřeji zažít na vlastní oči. Autoerotiku mám extrémně ráda a velmi ráda si to dělám. Přijď a udělej si to se mnou. Je to pro vás vzrušující představa?
A nyní zavřete oči a představte si to na živo…
Délka min 1,5 h

PROVOZNÍ DOBA
Pondělí až neděle 10-24 h
GSM +420777713715
Praha 3, u ul. Seifertova (kousek od stadiónu VIKTORKY ŽIŽKOV)
- stálí klienti i mimo tuto provozní dobu, po dohodě s masérkou
- možnost skupinových objednávek jak v provozní dobu i mimo ni
- na vyžádání vystavíme i dárkové certifikáty jak na hodnotu nebo na jednotlivé masáže

POSKYTUJEME masáže i pro ŽENY a PÁRY