Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
704 743 970

Věk: 22 let

Výška: 160 cm

Váha: 45 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond

Salón: Masáže Eroticum - Praha 5
Pracovní doba: Non-Stop
Dnes: Non-Stop - masíruje
Nabízím krásnou masáž pravým gentlemanům v čistém prostředí! Pokud hledáš usměvavou a příjemnou společnost v pohodlí a klidu, ráda Tě přivítám.=) Jsem zdravá, sympatická a plná života a energie, kterou Ti ráda předám. Pojď se zrelaxovat do soukromí!!! Pojď ke mně a zažij smršť dotyků, smyslných pohybů a uvolnění! Neváhej! Nebudeš litovat a rád se budeš vracet.=) Každý den se Ti mohu věnovat. Zaručená diskrétnost a individuální přístup samozřejmostí!=)

NEnabízím: Nuru masáž, Eskort servis, Celou noc, sex, orální sex, anální sex. Prosím, toto respektovat!!! =)

Nabízím: Erotickou masáž celého těla, masíruji nahá, klient se mě může dotýkat, striptýz, masáž prostaty, foot job.

Dále nabízím: řešení různých problémů během masáže i mimo ní, konzultace, pokud si nerozumíte s manželkou, řešíte nějaké problémy ať už nedostatek sebevědomí, nedůvěra k ženám, potřebuješ si někde popovídat, aby Tě někdo vyslyšel a poradil, nevíš, jak se dál k manželce chovat a jak zpestřit Váš vztah? Také mě kontaktuj, ráda si najdu čas a poradím.

Jsem tu pro Tebe pouze s pozitivní energií!!!! =)

Pokud vyhovuji tvým podmínkám, napiš, kdy bys rád přišel a o jaké služby (které dělám) máš zájem. =) Půl hodinku nebo hodinku? Cena se může zdát vyšší, ale garantuji spokojenost, milý přístup, čistotu a přítulnost. =)

Poznámka:Nedělejte mi rezervaci, pokud si nejste jisti, že nedorazíte, prosím. A kdyby, tak je slušnost se omluvit!Děkuji moc za pochopení.

Krásný den přeji, Karin. =o*