Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 35 let

Výška: 157 cm

Váha: 55 kg

Prsa číslo: 3

Vlasy: Černé

Salón: Žhavé masáže Ostrava - Ostrava
Pracovní doba: Po - Pá: 12:00-21:00, So - Ne: 10:00-21:00
Dnes: 10:00-21:00 - nemasíruje
Tvůj VÁNOČNÍ DÁREK

Chceš ZAŽÍT něco MIMOŘÁDNÉHO, co dokonale USPOKOJÍ tvé SEXUÁLNÍ CHOUTKY. Moje VZRUŠUJÍCÍ masáž je SPECIÁLNÍ LÉK, na nedostatečné SEXUÁLNÍ USPOKOJENÍ, jak po stránce KVALITY & KVANTITY. Osvědčený postup DOTEKU působí pozitivně, na všechny EROTOGENNÍ ZÓNY a zajistí obnovu MUŽNÉ SÍLY.
Přijď si VYZVEDNOU svůj VÁNOČNÍ DÁREK, který vzpruží VŠECHNY tvoje SMYSLY a povzbudí PLYNULÉ proudění MUŽSKÉ ENERGIE, celým tělem. Pročistí dokonale tvé trubky, zvláště cyklus produkce EJAKULÁTU, který bude kvalitnější i bohatší.

Čekám na tebe v krátkém saténovém župánku. Jsem štíhlá tmavovláska 35ka, 157 cm, 55 kg, 3ky, vyholená, nalíčená & toužící po tvém KRÁSNÉM a TVRDÉM PŘIROZENÍ. Ráda ho hladím, dráždím a vzrušuji, až do poslední kapky, kterou mi odevzdá při masáži.

Pro muže je důležité, zachovat SEXUÁLNÍ ROVNOVÁHU. Dokonalá ŽENSKÁ PÉČE a to zvláště v SEXUÁLNÍ oblasti, blahodárně působí na USPOKOJENÍ, všech tvých EROTICKÝCH potřeb...

MIMOŘÁDNÁ ŽENSKÁ ENERGIE
ZNALOST PRASTARÉ TECHNIKY
VZRUŠUJÍCÍ ČERNOVLÁSKA
JEMNÝ DOTEK
MASÁŽNÍ PRAXE
SPECIÁLNÍ ZNALOSTI USPOKOJENÍ
ROZTOUŽENÁ ČARODĚJKA

U mě ochutnáš VŠESTRANNOU ŽENSKOU PÉČI, která se propojuje se ZKUŠENOSTÍ a znalostí SPECIÁLNÍ TECHNIKY. Dokáži zaujmout, jako jemná kočička, ale zároveň, zaútočit jako DIVOKÁ ŠELMA. Soustředím se při masáži na KOMPLEXNOST. Vše souvisí se vším a i zdravotní překážky, mohou blokovat tvou SEXUÁLNÍ ROVNOVÁHU a SPOKOJENOST. Pročistím důsledně, všechny tvoje TRUBKY a VEDENÍ, což bude mít BLAHODÁRNÝ dopad, na funkčnost tvých MUŽSKÝCH ORGÁNU.

Jsem ŠTASTNÁ, když tě přivedu na VRCHOL a cítím tvé USPOKOJENÍ. Těší mně, když v tobě znovu začne proudit ta blahodárná SEXUÁLNÍ ENERGIE, na plné obrátky. Léčivá TANTRA tě dostane ZNOVU do FORMY. Na mě se můžeš obrátit s jakýmkoliv přáním i problémem a najdeme cestu k NAPLNĚNÍ či NÁPRAVĚ.

Mám pro tebe několik speciálních masáží:

MASÁŽNÍ OCHUTNÁVKA
- jdeš poprvé na masáž nebo potřebuješ vyzkoušet více technik, abys zjistil, co ti bude nejvíc vyhovovat, pak je toto nejvhodnější volba, provedu tě třemi důležitými technikami, které INTENZIVNĚ násobí tvé vzrušení a posouvají tě na hranu mezi nebem a peklem, chceš něhu nebo víc dráždivost, přivedu tě do nové dimenze

BODY to BODY
- jsou pro tebe už běžné masáže nezajímavé, pak je právě pro tebe nejvhodnější, tato masáž tělo na tělo, kde více než prstíky, používám všechny části těla, od zadečku, stehen až po prsa, je to velmi kontaktní masáž, plná oleje a vzrušení až do konce

WELLNESS masáž ve VÍŘIVCE
- pokud tě lákají spa hrátky, začneme s masáží už ve vířivce a užijeme si bublinek i šampaňského a pokračovat budeme na masážním lůžku s DRÁŽDIVÝMI & VZRUŠUJÍCÍMI technikami, vezmu tě do ráje a budu stále vlhká

Těším se - AMÉLIE 778714588 i SMS, whatsapp či viber, DENNĚ – min. 10 až 24 h, Ostrava, ul. Sadová, s vlastním VIP parkováním. Diskrétnost a speciální servis, jen pro tebe.