Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
773 139 926

Věk: 26 let

Výška: 163 cm

Váha: 47 kg

Prsa číslo: 4

Vlasy: Blond

Míry: 92-55-80

Salón: Studio PM - Brno
Pracovní doba: Po - Pá: 08:00-22:00, So - Ne: Nepracuje
Dnes: 08:00-22:00 - masíruje
Jsem velmi osobitá masérka. K doteku jako takovému mám odjakživa blízko. Miluji dotek, už jen proto, že jsem starostlivá povahou dávam tuto vlastnost do každé másáže. V mé masáži dokáži evokovat vzrušení, ale i pocit relaxace, uvolněni odbourání stresu atd.. K Vaší masáži přistupuji velmi individuálně s ohledem na každého klienta. Nehledejte u mě lacinost, jednoduchost. Můj přístup zahrnuje úroveň, inteligenci a eleganci. Masáž je velmi intenzivní s prvky body to body, po celou dobu se Vám věnuji naplno. Masíruji celé tělo včetně intimních partií na kterých si svou profesionalitou nechávám záležet. Je duležité podotknout, že se ovšem nejedná o sexualní služby.

Přivítám Vás v nadherném prostředí, kde na Vás dýchne uvolnění a atmosféra hned po otevření dveří. Salon je nový a velmi diskretní! Nenapadný vstup bez pohybu lidí. Jsem usměvavá, drobná blondýnka a žena na urovni, to samé poprosim od Vás. Těšim se na Vaši návštěvu.
PS: informace k masažím ráda zdělim po telefonu.

Nabízím 4 typy masáží:

- Erotická masáž basic -
Smyslná erotická masáž s tantrickými prvky, která je založená na jemném vzrušivém doteku (ruce, konečky prstů, nehty) při kterém využívám mnoho technik, závěr masáže je zaměřeno na intimní partie a Vaše vyvrcholení intezivní ruční dráždivou masáží. Délka masáže 60 minut.

- Erotická masáž s prvky body to body -
Tato masáž má stejný základ jako Erotická masáž basic, navíc je ale doplněna o velmi zajímavý prvek a to dráždění/masírování Vašeho těla a intimních partií mým tělem, tzv. tělo na tělo, kdy se o Vás v určité části masáže otírám svými ňadry a tělem za pomocí příjemného nahřátého oleje, závěr masáže je i zde vyvrcholení za pomocí intenzivní ruční stimulace :) Délka masáže 60 minut.

- Erotická masáž s doteky a prvky body to body -
Při této masáži nejen že zapojuji prvky body to body ale také máte možnost se mnou sdílet jemné doteky na mém těle, zatímco já se starám o Vaše vzrušení a relax tak vy můžete pro vyžší prožitek z masáže moje tělo hladit a něžně se mne dotékat po těle, či na mých plných prsou... jediné pravidlo je být něžný v doteku a vynechat intimní partie/rozkrok. Závěr masáže je Vaše vyvrcholení mojí ruční smyslnou stimulací na které si dávám velmi záležet :) Délka masáže 60 minut.

- Královská erotická masáž s doteky, prvky body to body a vyvrcholením stimulací penisu mými ňadry s kombinací smyslné ruční masáže
Tato masáž je opravdový vrchol smyslnosti a vzrušení... budu se Vám maximálně věnovat, nevynechám jedinou část Vašeho těla a stejnětak na sobě ucítíte i moje tělo formou masáže body to body s nahřátým olejem. Při této masáži budete mít povoleno se mne něžně dotékat po mém těle stejně jako u výše zmiňované masáže, závěr je v tomto případě zcela vyjímečný "královský" a moje péče o Vás bude kromě dráždivé ruční stimulace Vašich intimních partíí zapojovat i mé ňadra... díky této specíální technice ucítíte v závěru mnoho spojených prvků jak mých smyslných rukou tak i mých plných prsou dohromady až do té chvíle dokud nezažijete úžasné vyvrcholení v blískosti či na mých prsou... :) Délka masáže 60 minut.

Délka masáže je možno i delší dle Vašich požadavků (nejdelší však 2,5 hodiny). Pro objednání je nutné si zavolat a domluvit telefonicky a to na mém čísle 773 139 926

budu se těšit, Sia :)