Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
778 714 588

Věk: 33 let

Výška: 164 cm

Váha: 59 kg

Prsa číslo: 3

Vlasy: Hnědé

Salón: Žhavé masáže Ostrava - Ostrava
Pracovní doba: denně 10:00-22:00
Dnes: 10:00-22:00 - nemasíruje
Moje MASÁŽ POŠTĚVÁČKEM.

Nezbývá mi než se přiznat ke svým libůstkám, většina z vás, už je stejně prokoukla. Pro ženu by mělo být poctou, když je obdivovaná za své umění a náboj, který rozdává mužům. Když mě masáže baví, tak si jich patřičně užívám a hrátky s mužným přirozením, jsou mi odměnou. Mnohdy úplně zapomenu na okolní svět a nechám se unášet na vlnách společné rozkoše. Ve dvou a více, je to vždy mnohem zajímavější zážitek. Často se tak dostanu do takového varu, že má jeskyňka klouže po tvém penisu, až tak intenzivně, že se velmi rychle udělá. To mě vždy potěší, protože mužské uspokojení s vyvrcholením, je pro mě velmi příjemnou odměnou. Jsem z toho tak vlhká, že mi žádný muž neodolá. Už si to představujete? Naživo je to ještě mnohem intenzivnější, když ho SVÍRÁM STEHNY na závěr ho VYŽDÍMU do poslední kapky.
Požitek z mužského orgasmu by si měla užívat každá žena, pro mě je to vždy TOP zážitek, který mě bude vždy bavit.

Bude mi potěšením, když tě přivedu až na vrchol, kde poznáš, co představuje umění MASÁŽE a využití všech ženských zbraní pro tvou ROZKOŠ.

Masíruji ve své masérně v Ostravě. Rezervace a informace na 778714588, 10 až 24 h, SHARON, tvoje kočanda. Těším se na Tebe a Tvou rozkoš...