Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 45 let

Výška: 170 cm

Váha: 85 kg

Prsa číslo: 4

Vlasy: Hnědé

Salón: Masáže pro muže - Jihlava
Pracovní doba: denně 10:00-20:00
Dnes: 10:00-20:00 - masíruje
Jmenuji se Sára, žena ve zralém věku. Jsem milá, sympatická, usměvavá, žena plnoštíhlé postavy, s přírodními velkými ňadry. Jsem zkušená masérka.

V nabídce relaxační masáže celého těla (masáž šíje, zad hýždí, nohou) a erotické masáže pro muže, které kombinuji s relaxační olejovou masáží, která má prvky senzuální, dynamické a z Tantra masáže, včetně intimní masáže penisu s ručním vyvrcholením za pomoci erotické pomůcky nebo zdravé masáže prostaty. Všechny erotické masáže jsou včetně zakončení, vkusně provedenou masáží penisu, za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává vzrušivé chvění po celém těle a naprosté uvolnění energie. Tato technika je dlouholetá praxe mých šikovných rukou a prstů. Díky umění dotyku a znalosti jemných technik „ oddalování vrcholu rozkoše“, soustředím energii na všechny erotogenní zóny. Počet vyvrcholení není nikterak omezen. Délka erotické masáže 60 minut. Doporučuji masáž v čase 90 minut a 120 minut nebo 180 minut a 240 minut.

Mezi další nabízené služby patří společná sprcha s masérskou, mycí rituál, při kterém si Vás umyji, od hlavy až k patě a eroticky pozlobím a intimní kadeřnictví, zdarma ke všem erotickým masážím. Masáž masérce, po svolení, můžete hladit a jemně slušně masírovat moje tělo a případně pomazlit nožičky. Kvůli bezpečnosti obvykle povoleno jen stálým slušným prověřeným klientům. Jedná se o relaxační masáž, užívání dotyků. Masíruji oblečená a nahá za předpokladu oboustranné sympatie.

Pro více informací jsem k dispozici denně na telefonu.

PROVOZNÍ DOBA, nepravidelná. Pondělí – Neděle: 10:00 - 20:00 hodin. Termíny jsou obvykle zadané několik dní dopředu. Ale můžete mít štěstí a objednat se v den masáže. Většinou pokud nemasíruji, nepobývám ve městě Jihlava, ale zdržuji se na jiném místě, cca 40 minut od ní, proto Vám doporučuji, objednat se 1-2 dny předem.