Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 43 let

Výška: 170 cm

Váha: 85 kg

Prsa číslo: 4

Vlasy: Hnědé

Salón: Masáže pro muže - Jihlava
Pracovní doba: denně 08:00-20:00
Dnes: 08:00-20:00 - nemasíruje
Jsem profesionální masérka, ovládám masážní terapii a kouzlo umění dotyků. Masážím se věnuji již několik let, své portfolio jsem obohatila o relaxační erotické masáže, erotické masáže a jemné prvky z tantry.

Chceš odpočinek a zpestřit všední den, vyčistit mysl od starostí, uvolnit se a nabrat nové síly do dalších dní? Přesně vím, co muž potřebuje. Šikovné ruce a hřejivé dotyky Tě nažhaví, zbaví starostí a stresu, uvolní tělo i mysl a naplní smyslnou energií.

Relaxační erotické masáže jsou určeny všem mužům, co se nestydí a zůstanou nazí po celou dobu masáže, kteří mají rádi hřejivý dotyk nejen na šíji, zádech, hýždích a nohou, ale i v intimní partii, která je součástí mužského těla. Díky umění dotyku a znalosti speciálních technik "oddalování vrcholu rozkoše", soustředím energii na všechny erotogenní zóny a přivedu Tě k vrcholu i opakovaně. Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů, je používána za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle. Počet happyendu po dobu masáže je neomezený nebo jeden s dlouhým oddalováním. Masáž penisu zakončuji dlaněmi a prsty, výstřik zůstává v rukách anebo na těle.

Doporučuji, masáž minimálně 1 hodinu, která může být poprvé ochutnávkou technik mých šikovných rukou a 90 minut, 120 minut, 150 minut, 180 minut či 240 minut. Masáže, od 90 minut výše, lze zpestřit společnou sprchou a uvolnit tlak a zahnat stres hned, avšak mým cílem je, co nejdelší dobu vzrušení oddalovat. Máte možnost sprchy před a po masáži.

Masíruji každý den, od 8:00-20:00 hodin. Víkendy a svátky, dle domluvy. Doporučuji, objednat se 1 - 2 dny předem. Bezproblémové parkování přímo před domem.