Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 44 let

Výška: 170 cm

Váha: 85 kg

Prsa číslo: 4

Vlasy: Hnědé

Salón: Masáže pro muže - Jihlava
Pracovní doba: denně 08:00-20:00
Dnes: 08:00-20:00 - nemasíruje
Mým cílem a radostí je dávat jemné pohlazení mužům, formou intenzivních hřejivých dotyků po celém těle. Dopřeji Ti erotické masáže pro muže s kombinací relaxačních masáží s použitím prvků z Tantra masáží. Erotické masáže jsou určeny všem mužům, co se nestydí a zůstanou nazí po celou dobu masáže, kteří mají rádi hřejivý dotyk nejen na šíji, zádech, hýždích a nohou, ale i v intimní partii, která je součástí mužského těla. Erotická masáž není o poskytování sexuálních služeb.

Masáž začínám ve spodním prádle, kdy si ho odložím je jen na Tobě. Masáž není o osahávání masérky, ale můžeš se zlehka dotknout prsou a zadečku. Při masáži můžeš zažít ne jen dotyky mých dlaní, ale také mého těla. Masáž zbaví únavy, nabije sexuální energií a zregeneruje tělo.

Díky umění dotyku a znalosti speciálních technik "oddalování vrcholu rozkoše", soustředím energii na všechny erotogenní zóny. Následuje vkusně intimní masáž penisu, za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává vzrušivé chvění po celém těle a naprosté uvolnění energie. Tato technika je dlouholetá praxe mých šikovných rukou a prstů. Počet happyendu není omezen. Masáž penisu zakončuji dlaněmi a prsty, výstřik zůstává v rukách nebo na těle a možnost vyvrcholení na prsa.

Rychlá sprcha vždy před masáží. Máš možnost společné sprchy, týká se masáže od 90 minut. A možnost sprchy po masáži.
Minimální čas erotické masáže - 60 minut. Relaxačně erotické masáže - 90 minut, 120 minut a 180 minut. Koupele s erotickou masáží - 120 minut. Nejdelší erotická masáž z nabídky, kombinace všech erotických masáží s relaxační masáží celého těla - 240 minut.
Dárek pro Tebe, ke každé erotické masáži zdarma. Intimní kadeřnictví. Jedná se o úpravu ochlupení v intimních partiích dle Tvé představ.

Těším se na ty, kteří mají rádi masáže a relaxaci. SÁRA.

Denně, od 8:00-20:00 hodin. Doporučuji, objednat se 1 - 2 dny předem.