Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 43 let

Výška: 170 cm

Váha: 88 kg

Prsa číslo: 4

Vlasy: Hnědé

Salón: Masáže pro muže - Jihlava
Pracovní doba: denně 08:00-20:00
Dnes: 08:00-20:00 - masíruje
Vítám Tě.
Jsem profesionální masérka Sarah, ovládám masážní terapii a kouzlo umění dotyků. Klasickým relaxačním masážím se věnuji již několik let, své portfolio jsem obohatila o relaxační erotické masáže, erotické masáže a jemné prvky z tantrické masáže. Masáže mají výborné antistresové účinky.

Chceš odpočinek a zpestřit všední den, vyčistit mysl od starostí, uvolnit se a nabrat nové síly do dalších dní?
Přijď prožít originální relaxační erotické masáže pro muže a dokonalý relax. Čeká Tě nevšední zážitek. Přesně vím, co muž potřebuje. Um šikovných rukou, jemné dotyky a ohřátý masážní olej, které Ti způsobí intenzivní vzrušení a husí kůži po celém těle. Poznáš nový pocit, jemnou magickou masáž a erotické vzrušení. Masáže odbourávají stres.

Masáže pro muže jsou určeny všem mužům, kteří mají rádi hřejivý dotyk nejen na šíji, zádech, hýždích a nohou, ale i v intimní partii, která je součástí mužského těla. Díky umění dotyku a znalosti speciálních technik "oddalování vrcholu rozkoše", soustředím energii na všechny erotogenní zóny a přivedu Tě k vrcholu i opakovaně. Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů, je používána za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle. Šikovné ruce a hřejivé dotyky Tě nažhaví, zbaví starostí a stresu, uvolní tělo i mysl a naplní smyslnou energií. Počet happyendu po dobu masáže je neomezený nebo jeden s dlouhým oddalováním. Masáž penisu zakončuji dlaněmi a prsty, výstřik zůstává v rukách anebo na těle.

Doporučuji, před erotickou masáží, upravit ochlupení v intimní partii. Jedná se o službu pouze pro muže, pod názvem Intimní kadeřnictví, v ceně erotické masáže.

EROTICKÁ MASÁŽ PENISU (60 minut). RELAXAČNÍ EROTICKÉ MASÁŽE (90,120, 150 a 180 minut). MASÁŽ TENGA EGG (60 minut), je zakončena erotickou masážní pomůckou, silikovým vajíčkem. NOČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ (240 minut), v čase od 20:00-23:59 hodin. KOUPELE PRO MUŽE S MASÁŽÍ (150 minut). Erotické masáže, od 90 minut výše, lze zpestřit společnou sprchou a uvolnit tlak a zahnat stres hned, avšak mým cílem je, co nejdelší dobu vzrušení oddalovat. Sprcha před a možnost sprchy po masáži.

Přijď si odpočinout a svěřit své tělo do mé péče. Profesionální masáže s dobrou dostupností v centru města Jihlava, útulném a čistém prostředí. Bezproblémové parkování přímo před domem, na parkovací hodiny - 3 hodiny zdarma.

Provozní doba, každý den, od 8:00-20:00 hodin. Víkendy a svátky, dle domluvy. Doporučuji, objednat se 1 - 2 dny předem.