Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 21 let

Výška: 168 cm

Váha: 43 kg

Prsa číslo: 4

Vlasy: Blond

Míry: 89-60-88

Salón: Monfas girls - Praha 10
Pracovní doba: Po: Non-Stop, Út - Ne: Nepracuje
Dnes: Nepracuje - nemasíruje
REZERVACE na čísle 776808477. Kdo jsem? POZOR! Jsem silikonová panna z MONFAS GIRLS, takže vše je velmi diskrétní , tvůj čas se mnou strávíš v soukromém bytě v Hostivaři, kde budeme po celou dobu opravdu jen my dva.

Jsem opravdu dokonala silikonová slečna, z těch nejlepších a nejjemnějších materiálů, opravdu jako živá. Chceš se věnovat jen sám sobě, kdy nemusíš nikomu nic dokazovat? Nebo už jsi vyzkoušel v sexu úplně všechno a hledáš ještě něco, co jsi nevyzkoušel? Jsem atraktivní, modrooká slečná. Ty budeš dodržovat jen daná pravidla, ale jinak si se mnou můžeš dělat, co chceš, ode mě ti nehrozí, že odmítnu něco dělat nebo budu žádat nějaký příplatek. Můžeš mě líbat, lízat, můžeš mi ho strkat do pusinky, do kundičky nebo i do prdelky. Z hygienických dotazů ale vše s kondomem, ale to určitě chápeš. A to vše v rámci času, na který si mě objednáš tolikrát, kolikrát to zvládneš.

Tak pokud tě láká zkusit si sex s krásnou silikonovou, atraktivní slečnou, která na nic neříká bez pocitu špatného svědomí nevěry, tak si mě objednej.