Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
776 236 298

Věk: 30 let

Výška: 179 cm

Váha: 65 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Hnědé

Salón: Sandra EroTantra Masáže - Praha 3
Pracovní doba: Po: 12:00-20:00, Út - Čt, Ne: 11:00-20:00, Pá: 11:00-19:00, So: Nepracuje
Dnes: 11:00-20:00 - masíruje
Nebaví vás klasická erotická masáž, při které po vás masérka jen rozpatlává olej? Nebo příliš ritualistická a odtažitá tantrická masáž, kde vás masérka zdálky šudlá peříčky a rukavičkami?
Potom vás zvu ke mě!

Mám kurzy tantrických i klasických masáží. Při mé masáži vám nejprve namasíruji svaly a uvolním tělo dle různých klasických masérských stylů, a poté probudím vaši sexuální energii a budu jí rozvádět po celém těle dle nauky tantrických masáží.

Čím více si dovolíte být citliví, čím více se uvolníte a odevzdáte se mým dotekům, tím více já budu moci předat. (Do prázdné sklenice se naleje více vody, nežli do plné).

Pokaždé dělám stejně kvalitní a stejně procítěnou masáž, ale každý si mou masáž užije natolik, nakolik je schopen odejít ze své hlavy, dát pozornost do svého těla a prociťovat každý dotek.

Často se mě lidé ptají, jaký je rozdíl mezi tantrickou a erotickou masáží. A rozdíl je právě v tomto. V klientově umění odevzdat se, odevzdat se masáži, odevzdat se hlubokému prociťování.
S postupem času, jak si člověk dopřává tantrických masáží, se stavá stále citlivějším. Po nějakém čase pak může mít hluboké orgasmické prožitky, celotělní orgasmus, a podobné.