Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 33 let

Výška: 173 cm

Váha: 60 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Hnědé

Míry: 93-70-92

Salón: Vědomý dotek tantry Země - Hrádek u Rokycan
Pracovní doba: Po - Pá: 09:00-21:00, So - Ne: Nepracuje
Dnes: 09:00-21:00 - masíruje
Krásný den,

vědomá celostní tantrická masáž Vás propojuje se sebou do přítomného okamžiku, nabíjí energii pro život, práci, vztahy a hojnost, bohatství, léčí prostatické problémy, problémy s předčasnou ejakulací či neplodností, zvědomuje sexualitu, léčí fyzické i psychické potíže, depresi , ztrátu chuti na sex, absenci orgasmu, emoční potíže, stres, smutek, vztek a podobně, léčí traumata po negativních sexuálních zkušenostech...

Pokud byste rád(a) prožil(a) vědomou, pečující, smyslnou, uctivou a energetizující tantrickou masáž, která je krásným celostním zážitkem spojení ducha i těla skrze vlastní prožitek těla i ducha, pak jste zde správně.

Jsem vnímavá žena, která má radost z poskytování umění doteku tantry, tak i certifikovaná rekondiční a tantrická masérka. Provádím klienty k vědomému prožitku prožitku jejich sexuality a toto beru jako součást svého poslání duše.

K masáži předchází osobní rozhovor u vody či čaje, kde si povíme více o tantře, jak vše funguje. Následně mážete být uctěni úvodním rituálem Namaste. Dále žijete masáž, kde se při masáži citlivě věnuji každé části Vašeho těla a závěrem i masáži intimních partií, kde je kladen důraz na rozvádění energie do vyšších energetických center pro nabití energie, kdy vedlejším účinkem může být i celotělový orgasmus (viz. kniha multiorgasmický muž a žena). Před masáží není nutné mít studijní a technické znalosti o tantře, spíše chuť zažít tak vědomým přístupem hlubší prožitek na úrovni ducha i těla.

Masáže vykonávám v příjemném a diskrétním prostředí samostatného domu s masérnou v Hrádku u Rokycan.

Čas tantrické masáže trvá od 2 hodin a více. Při 2hod masaži počítejte, že u mne strávíte 3hodiny s úvodním rozhovorem, relaxací a sprchou dohromady. Pro první prožitek s tantrou je čas 2 hod dostačující...

Bližší dotazy k masáži a ceně Vám ráda zodpovím telefonicky

S pozdravem a úctou

Markéta Agnar Trisha