Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 31 let

Výška: 174 cm

Váha: 62 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Hnědé

Salón: Tantra rituals Michaela - Praha 3
Pracovní doba: denně 10:00-20:00
Dnes: 10:00-20:00 - nemasíruje
Tantra vnímám nejen jako svou profesi ale i životní filozofií. Díky tantře se dostáváme hlouběji do těla ke svým emocím a tím i hlouběji sami k sobě a k tomu, co potřebujeme.
Tantra nám zároveň pomáhá si uvědomit, co chceme a co nechceme, učí nás jak o svých potřebách lépe komunikovat se svým okolím. Ukazuje a učí nás jakým způsobem se chovat k sobě a svým přáním, cílům a záměrům a jakým způsobem podpořit celkovou spokojenost a harmonii ve svém vlastním životě i v životech druhých.

Zajímám se i o psychologii a její využití v denním životě, o efektivní komunikaci a také o zásadní fyziologické rozdíly mezi mužem a ženou a jejich lišícími se pohledy hlavně ve vztazích. Energii čerpám primárně v přírodě, u moře, na horách, v lese nebo při procházce v parku. Ráda poznávám jiné země a jiné kultury, strávila jsem téměř 4 roky na Novém Zélandu a miluji hudbu, tanec a veškeré spontánní projevy, které mi přinášejí radost.

Tantrická masáž pro muže a pro ženy
Havajská masáž
Transformační práce pro muže a pro ženy – pokud je tím myšleno bioenergetické masáže
BDSM tantra pro muže a pro ženy
Tantrická masáž pro páry

Nabízím masáže od 1,5h - 3,5h

Využívám prostory velmi útulného a stylového studia na Žižkově .. studio je velmi čisté a po rekonstrukci. Ráda zašlu foto pokud mi napíšeš přes whats app.

Tantra je o emocích o tom být sám sebou a dotknout se sebe... k tomu aby jsme mohli jít hluboko a zažít opravdu hluboký extatický zážitek je třeba dostatek času proto doporučuji delší rituály 2-3h.

Mezi mé speciality patří vanové rituály. Využívám k tomu velkou vanu ve které sebou mohu krásně plout. Do vany vkládám esenciální oleje, sůl, květiny, mléko nebo třeba plátky citrusů či bylinky. Také ráda používám solné či cukrové peelingy. Ve vaně můžeš zažít hluboké pocity regrese, dříve nebo později se znovu budeš cítit jako miminko a nebo se tvé tělo bude cítit lehce nadnášeno teplou vodou která odnese poslední střípky napětí a stersu. Vanu řadím na přání pouze v rámci delších masažích.


Ráda zodpovím jakékoliv dotazy , ne vždy mohu hovořit pokud třeba zrovna masíruju nebo sportuju .. proto upřednostňuji sms nebo whats app.

Budu se moc těšit na viděnou

měj krásný den

Martina