Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 36 let

Výška: 173 cm

Váha: 58 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Hnědé

Míry: 95-65-93

Salón: Tantra rituals Michaela - Praha 3
Pracovní doba: Po, Čt - Pá: 09:00-23:00, Út - St: 14:00-23:00, So - Ne: 10:00-23:00
Dnes: 10:00-23:00 - masíruje
Ahoj gentlemani , udělejte si čas pro sebe a intimní relax ;)

Klasická tantra masáž nebo i tantra s prvky BDSM přijdi objevit sebe a mnohem víc právě teď.

Tantra je nejen mou profesí, ale i životní filozofií. Díky tantře se dostáváme hlouběji do těla ke svým pocitům a emocím a tím i hlouběji sami k sobě a k tomu, co potřebujeme. Tantra nám zároveň pomáhá si uvědomit, co chceme a co nechceme, učí nás jak o svých potřebách lépe komunikovat se svým okolím. Ukazuje a učí nás jakým způsobem se chovat k sobě a svým přáním, cílům a záměrům a jakým způsobem podpořit celkovou spokojenost a harmonii ve svém vlastním životě i v životech druhých.

Celkovému seberozvoji se věnuji cca 15 let, kdy jsem se začala více zajímat o psychologii a také věci „mezi nebem a zemí“, přímo tantře více cca od roku 2013, tantrickým masážím profesionálně od ledna 2016. Fascinuje mě lidské tělo, které si dokáže užívat plně přítomný okamžik se vším všudy. Tedy v případě, že ho mysl nepřehluší. Věnuji se nejen tantrickým masážím, ale i masážím bioenergetickým, společně s prací s jednotlivými bioenergetickými charakterovými rysy, které se dají pozměnit právě pomocí práce s tělem. Vše se snažím propojovat s psychikou a mými znalostmi z psychosomatické terapie, v jehož výcviku právě jsem.

Zajímám se i o psychologii a její využití v denním životě, o efektivní komunikaci a také o zásadní fyziologické rozdíly mezi mužem a ženou a jejich lišícími se pohledy hlavně ve vztazích. Energii čerpám primárně v přírodě, u moře, na horách, v lese nebo při procházce v parku. Ráda poznávám jiné země a jiné kultury, strávila jsem téměř 4 roky na Novém Zélandu a miluji hudbu, tanec a veškeré spontánní projevy, které mi přinášejí radost.
Nabízím masáže od 1,5h - 3,5h + vanové rituály viz foto.

Využívám prostory velmi útulného a stylového studia na Žižkově .. studio je velmi čisté a po rekonstrukci. Ráda zašlu foto pokud mi napíšeš přes whats app.Budu se moc těšit na viděnou

Martina