Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
730 778 023

Věk: 26 let

Výška: 165 cm

Váha: 55 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Hnědé

Salón: Studio Paragaté Masáže - Praha 3
Pracovní doba: denně 08:00-23:00
Dnes: 08:00-23:00 - masíruje
Říkají, že jsem rozkvétajícím květem sakury ve studiu Paragaté. Jsem bojovnicí tvrdých i jemných bojových technik. Tato umění dálného východu a mé intimní prožitky mě vedly až k objevování technik zvaných sexuální Kung Fu a následně ke smyslným tantrickým masážím.

"Míša je krásnou mladou dívkou, která bude společně s vámi objevovat intenzitu sexuální energie a sílu i hloubk erotických prožitků."

Ve studiu Vám nabídnu Tantrické masáže, masáže s prvky BDSM a další skvělé techniky. Vydejte se se mnou na vzrušující cestu za poznáním sexuálního Kung Fu.

Sex ani jiné "nadstandartní" služby NEPOSKYTUJI!!!

Ve svém volném času si ráda čtu knihy v různých oblastech, nejraději mám ale téma zabývajicí se východní filosofií. Východ mě očaroval, nejen svou moudrostí, ale i svým bojovím uměním. Praktikuji několik let tradiční bojová umění kung fu a thai qi. Ta v sobě ukrývají nejen rovnováhu a možnost kontaktu s mou vnitřní silou, ale i zmíněné učení o (sebe) léčení a moudrých filozofických nauk. Ráda také trávím čas v přírodě a protiváhou klidu se věnuji muzice.