Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 25 let

Výška: 165 cm

Váha: 55 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond

Salón: Monfas girls - Praha 10
Pracovní doba: Po - So: 12:00-23:00, Ne: Nepracuje
Dnes: 12:00-23:00 - masíruje
Kdo jsem? Nejsem privát, moje službičky poskytuji v soukromém a diskrétním bytečku. Nebudu zastírat, že nejsem slečna, která s touto prací teprve začíná, dělám společnici už asi 3 roky, takže zkušeností s muži už mám hodně. Když mi ale Monika Fastidiosa řekla, ať napíšu něco o sobě, tak mi přímo řekla: „Napiš tam, že jsi jediná dívka prezentující se pod hlavičkou Monfas girls, která má to privilegium, že se může prezentovat i přesto, že už tuto práci dlouho dělá, protože jsi hezká, milá, slušná a touto prací nezkažená, máš za tu dobu hodně pozitivních recenzí a tvoji klienti tě zbožňují! A nemusíš se stydět za svoje pracovní jméno Stacey, protože je to dobrá značka“ Tak to tedy píšu.
Stálých klientů mám opravdu hodně, proto jsem dostala tu odvahu zkusit si pracovat sama na sebe.  

A co nabízím? Klasický sexík s mým hezkým tělíčkem, orálek, který mě tedy opravdu baví (může být i bez ochrany s vyvrcholením do pusinky a polykáním), líbání, 69, lízání, footjob, footfetish, piss (ty na mé tělo).
Nabízím ji různé druhy masáží, jsem certifikovanou masérkou Mobilizační techniky, Manuální lymfodrenáže i pro Sportovní a rekondiční masáže, to vše zkombinované s thajskou masáží. Tato masáž může být jak léčebná tak i erotická. Přijeď vyzkoušet, nebudeš litovat. Parkování bez problémů přímo u domu.