Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
778 722 667

Věk: 36 let

Výška: 169 cm

Váha: 59 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond

Salón: Rozpalující masáž Brno - Brno
Pracovní doba: denně 10:00-22:00
Dnes: 10:00-22:00 - masíruje
HÝČKÁNÍ PENISU od KNĚŽKY LÁSKY je NEKONEČNÁ ROZKOŠ.
VYUŽIJTE tel. pro SNADNOU KOMUNIKACI & REZERVACI

Určitě jste vyzkoušeli různé vzrušující masáže. Často vás zaujme krása masérky a někdy i technika.
Pokud TOUŽÍTE po něčem VYJÍMEČNÉM, LÁSKYPLNÉM jsem vám k službám. Velmi vzrušená BLOND, s velkými dvorci a vzrušujícími křivkami, ti ráda poskytne POTĚŠENÍ.
To co opravdu muže dostane na VRCHOL, je živočišná síla ŽENY, která prostupuje celým jejím tělem a působí na muže jako silné AFRODISIAKUM, již při prvním setkání. To jiskření mezi dvěma odlišnými energiemi, které najdou společnou cestu do RÁJE. Čeká tě nejintenzivnější ORGASMUS ve VESMÍRU.

EROTICKÉ masážní OTVÍRÁNÍ SRDCE
- tvoje vnímání dostatku je zvláště na úrovni pocitu, většina mužů, to pociťuje v oblasti sexuální, ta souvisí s vnímáním lásky a erotiky, otevřu ti SRDCE a naplním ho, krasnými pocity a zážitky

ENERGETICKÉ MAZLENÍ PENISU
- pokud si myslíš, že tvůj penis má málo ženské přízně, mohu své doteky a energii soustředit zvláště sem, ucitíš mé senzuální doteky, dech i nekonečné dráždění zvláště v přirození, tvoje vyvrcholení se tak může i vicekrát opakovat

Masáž PROPOJENÍ TĚL & DUŠÍ
- chybí ti objetí a možnost sevřít ženu svými mužnými pažemi, jako KNĚŽKA LÁSKY jsem otevřená skutečné mužské síle a ráda se s ní propojím v těch neintimnějších okamžicích, tato masáž je velmi oboustranně vzrušující

TANEČNÍ rituál NAMASTE
- pro ještě větší zážitek mám pro tebe připraveno, velmi vzrušující uvítání NAMASTE, pokračující zážitkovou masáží s tanečními DOMORODÝMI prvky, kde vyzývám bohyni LÁSKY ve svém LUNU, aby ti dala ještě více LÁSKY & EROTIKY, než si získal od kterékoliv jiné ženy (je to ENERGIE, TECHNIKA i nespoutaná DIVOKOST, která mě OVLÁDÁ, když cítím skutečného muže)

Pokud hledáte NĚŽNOST, LÁSKU & PROŽITEK, v mé náruči opět najdete SVOU SÍLU, prostřednictvím mého DOTEKU. Společně ROZPROUDÍME vaši SEXUÁLNÍ ENERGII, po celém těle. Ta vám bude díky TANTRICKÉMU ORGASMU proudit až do HLAVY a do KONEČKU PRSTU. Ta ENERGIE, okysličí všechny buňky ve vašem UNAVENÉM TĚLE a VZRUŠENÍ projde jako elektrický proud, celým tělem. To vás SKVĚLE OSVĚŽÍ a přinese NOVÝ PŘÍSUN, potřebné MUŽNÉ SÍLY, která pozitivně působí na ÚSPĚCH v PRACOVNÍM i OSOBNÍM ŽIVOTĚ.
Vyčerpané tělo a unavená mysl, neumožňuje váš RUST a PERSPEKTIVU PROSPERITY. Když vám něco chybí, zvláště dostatečné množství ŽENSKÉ EROTICKÉ PÉČE, jste v nerovnováze a TRVALE STRÁDÁTE.
Přijďte se ke mě NABÍT a USPOKOJIT své TOUHY & POTŘEBY a vše vám půjde SNADNĚJI a dosáhnete VYŠŠÍCH ÚSPĚCHU. Vydejte se na správnou cestu HOJNOSTI & ÚSPĚCHU.

Těším se - FRANCHESKA - KNĚŽKA LÁSKY 773989773 i SMS, whatsapp či viber, obvykle DENNĚ od 10 do 24 h, popr. dle dohody - Brno u sjezdu z D1, Výstaviště, kousek od OC CAMPUS, se skvělým parkováním. Mám ENERGII pro vaši MUŽNOST...