Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
721 857 979

Věk: 26 let

Výška: 174 cm

Váha: 64 kg

Prsa číslo: 1

Vlasy: Zrzavé

Salón: Tantra Karolína - Praha 3
Pracovní doba: denně 08:00-22:00
Dnes: 08:00-22:00 - masíruje
Zdravím všechny gentlemany, kteří zavítali na můj profil.
Zaujala-li vás tantra, či nová tvář, jsem ráda, že čtete mé řádky a doufám, že se potkáme!

Jsem nezávislá masérka, věnující se s láskou tantrickým masážím již po 9 let. Působila a působím v Praze a po Evropě, možná mě leckdo z Vás už zná :) A ano, stále mě to baví a doufám, že Vám mám stále víc co nabídnout!

Toužíte po vědomém láskyplném doteku? Chybí Vám obejmutí, někdo, kdo vás bez odsouzení vyslechne, pohladí na těle i na duši. Spolu můžeme uzpůsobit naše "session" jak vám jen bude nejvíc příjemné (samozřejmě s respektem určitých hranic), můžeme si povídat, hladit se, můžeme experimentovat a já vás mohu učit jak ovládat a využít sexuální energii tak, aby Váš život vytáhla na maximum! Je toho prostě tolik, co tantra nabízí. Není to jen o krásné masáži a věřím, že spolu se nebudeme nikdy nudit :)

Tantrické session potřebují čas, rozhodla jsem se, že budu nabízet pouze 2hod a více. 2 hodiny jsou čas, který spolu strávíme, prosím berte na vědomí, že je v tom zahrnuta i sprcha a povídání, respektuji kalendář Vás a všech mých klientů.

Cena je kč za 2 hod, nabízím Vám však akční zaváděcí cenu kč, abyste se mě nebáli poznat ;)

Tantrická masáž je celotělní smyslná masáž, obsahující masáž lingamu/yoni. (penis/vulva) V mých session je délka intimní masáže bez limitu, může být dvakrát, můžeme experimntovat s více typy dýchaní. Nenabízím sex, pouze masáž a terapii.

Zavolejte a poptejte se na víc, ať Vás cokoliv zajímá. Budu se moc těšit!

S hřejivým dotekem

Karolina