Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
776 517 388

Věk: 26 let

Výška: 173 cm

Váha: 60 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Blond

Salón: Tantra rituals Michaela - Praha 3
Pracovní doba: denně 10:00-22:00
Dnes: 10:00-22:00 - masíruje
Zdravím všechny gentlemany. Přijďte prožít zážitek který nikdy nezapomenete, přijde si dopřát trochu relax a péče v tento frustrující čas.

Tantru vnímám jako kouzelné propojení uvolňující masáže s laskavým dotykem duše a uměním sebelásky. Dává prostor pro naprostý únik z často náročné a vyčerpávající reality, ve které se hodnotí především dosažení perfektního výkonu za každé situace. Nabízí příjemně strávený čas, ve kterém zastavíš tok negativních myšlenek, emocí a naučíš se prožívat okamžik právě tady a teď. Líbí se mi, že tantra je založená na přirozenosti a vzájemném respektu. Zároveň mě tantra naučila, že lásku člověk nemusí pouze dávat, ale každý si zaslouží být také její příjemce. Věřím, že naše vzájemná cesta bude obohacujícím a nezapomenutelným zážitkem.

Na životě mě baví jeho rozmanitost a pestrost. Ráda objevuji nové věci a překonávám výzvy, které na mě osud přichystá. Zároveň mám ráda řád a pravidla, která pomáhají vést můj život tím správným směrem. Mým největším koníčkem je fitness a zdravý životní styl, který vnímám jako klíčový pro „well being“. Ráda trávím čas ve společnosti za zvuků dunícího velkoměsta, občas ale potřebuji strávit večer s pěknou knihou a svým vnitřním klidem. Život mě naučil, že všechno, co se v něm děje, má svůj důvod a smysl. I negativní zkušenost dokáže člověka posunout vpřed a předat mu nějaké poselství. Nikdy nic není černo – bílé a záleží pouze na tom, jaký odstín v něm najdeš zrovna ty.

Ráda dělám dlouhé masáže kde je na vše dostatek času a zároveň prostor si na sebe zvyknout. Potřebuješ vypnout hlavu? Jsi po těžkém rozchodu? Nebo chceš zažít vzrušující zážitek? S tím vším ti tantra a já ráda pomůžu.
Nabízím masáže od 1,5h - 3,5h

Využívám prostory velmi útulného a stylového studia na Žižkově. Studio je velmi čisté a po rekonstrukci. Ráda zašlu foto pokud mi napíšeš přes whats app.Budu se těšit na viděnou.