Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 25 let

Výška: 168 cm

Váha: 51 kg

Prsa číslo: 3

Vlasy: Hnědé

Salón: Monfas girls - Praha 10
Pracovní doba: Po - Pá: 12:30-17:00, So - Ne: Nepracuje
Dnes: 12:30-17:00 - nemasíruje
Kdo jsem? Nejsem privát, moje službičky poskytuji v soukromém a diskrétním bytečku na Barrandově. Ale protože pracuji jako letuška, tak jsem k dispozici jen někdy. Jsem hezká a milá holka myslím s dost hezkým tělíčkem, co má hodně ráda sex a moc mě baví análek. A jak mě napadlo dělat kromě svého povolání i práci společnice? Je běžné, že nám piloti z cizích společností. když nocujeme někde na hotelu u letiště občas nabízejí peníze za sex. Já jsem to i několikrát zkusila a přivedlo mě to na nápad dělat ve svém volnu to, co mě baví a ještě za to mít i peníze. Sice hodně cestujeme, ale peněz za tuto práci moc nemáme a pokud máme právě rozepsané služby u pozemního personálu na domovském letišti, máme i dost volného času. Tak jsem dostala nápad si v Praze pronajmout byt, upravit si služby a zkusit ve svém volnu střídavě dělat tuto práci.

Tak když budeš chtít, ráda tě přivítám, Bývám dle rozpisu uvedeného na webu, pokud mám služby na letišti v Praze, tak poměrně často, pokud létám, tak jen občas a na pár hodin. Pokud jsem mimo ČR, tak je možné si udělat rezervaci i přes SMS.

A co nabízím? Klasický sexík s mým luxusním tělíčkem, orálek (může být i bez ochrany s vyvrcholením do pusinky a polykáním), 69, lízání, pokud si chceš připlatit a užít análek do mojí malé prdelky, tak může být tvoje, ten mě opravdu baví. Baví mě i mužský anál, připínák mám.