Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
730 778 023

Věk: 23 let

Výška: 168 cm

Váha: 51 kg

Prsa číslo: 3

Vlasy: Blond

Salón: Studio Paragaté Masáže - Praha 3
Pracovní doba: denně 00:08-23:00
Dnes: 00:08-23:00 - masíruje
Jsem Nina, velmi milá mladá masérka, kterou zaujal tantrický přístup. Přiznávám, že v předchozích erot. studiích, nebyla žádná výuka a nebyl kladen důraz na kvalitu masáže ani té intimní a proto jsem se rozhodla své zkušenosti rozšířit v Paragaté a nabídnout vám opravdu krásný a smyslný zážitek na který budete rádi vzpomínat. V tantrické masáži postupně poznávám umění prodlužování potěšení a dráždění smyslů, intenzitu a autenticitu doteku a blízkosti. Budeš poznávat svět tantrických masáží se mnou?

Masáž prostaty a foot masáž si u nás užiješ bez příplatků!
Na sprchu a rozhovor dostaneš k většině masáží 30 minut ZDARMA navíc a každá masérka v Paragaté prochází masážními kurzy a kurzy intimních masáží.
Tak na co čekáš?

NEVOLEJ NÁM, KDYZ CHCEŠ SEX.
Jsme profesionální EROTICKÉ, TANTRICKÉ I BDSM MASÉRKY, které procházejí skvělými kurzy erotických masáží. Postaráme se o to, aby masáž u nás ve studiu byla pro Tebe tím nejpříjemnějším zážitkem.

Do not call us because YOU WANT SEX.
We are professional EROTIC, TANTRIC AND BDSM MASSEUSES who go through many erotic massage courses to offer you an even better and more ecstatic experience at our studio:)

LANGUAGES: CZECH, SLOVAK, ENGLISH, SPANISH