Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
724 743 794

Věk: 29 let

Výška: 174 cm

Váha: 70 kg

Prsa číslo: 3

Vlasy: Hnědé

Míry: 90-65-100

Salón: Ráj na Zemi - Praha 5
Pracovní doba: Po - Pá: 12:00-24:00, So - Ne: 10:00-24:00
Dnes: 12:00-24:00 - masíruje
OSVOBOZUJÍCÍ POTĚŠENÍ
Zvu Vás na Tantrickou masáž, ve které Vás vyhýčkám až do nebe:-) Tantrou a energií se zabývám už nějaký čas a mám co nabídnout. Budete se cítit jak ve starobylém tantrickém chrámu, kde znovu objevíte, že Vaše vnitřní energie LÉČÍ! Jedna dobrá masáž, jedno dobré pořádné uspokojení je lepší než několik hodin psychoterapie. Moje energie má mnoho podob a všechny nejen mohu ale i ráda předávám dál s láskou, ve svobodě, úctě a bezpečí. Voda i oheň, Země i vzduch... TO co LADÍ zrovna teď, zrovna s Vámi. Celou dobu se ladím na Vás a umím dobře trefit to, co zrovna VY zrovna TEĎ potřebujete a chcete. Všechny Vaše tajné sny mohou být osvobozeny, vyslyšeny a naplněny. Protože světe div se, čím spokojenější, tím spokojenější....

Masáž celého těla s výrazným fokusem i rozněžnělou rozplynutostí. Masáž, která osvobozuje Vaši sexuální energii ve všech směrech a hloubkách a neustále víc a víc a hlouběji a hlouběji. Pomohu Vám se do ní uvolňovat, až se jednoho dne vše rozpustí a VY se STANETE TOU ENERGIÍ.

Oslovení všech citlivých částí těla, rozmasírování svalových zatuhlostí, různé masážní pomůcky, možnost využití technik vědomého BDSM jako jednu z podob energie, dlouhá uvolňující i nabíjející intimní masáž, masáž 13. komnaty, vaginální i anální mapování, možnost léčení na různých úrovních.

Masíruji muže, ženy i páry. Je možné spolupracovat dlouhodoběji a účastnit se "školy potěšení a osvobozování" 🙂
1,5 hod masáže . Kratší neposkytuji a delší je určitě možné i prospěšné - podle Vás. Max 4 hod. Pak je cena za půl hodiny. Při dlouhodobější spolupráci možná sleva.
Objednávky ideálně dopředu.

Teď už jen zvednout telefon, objednat se a připravit se na dávku radosti a svobody...

Každé setkání je pro mě inspirací a velmi si ho vážím
Těším se.
S láskou Lucy