Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
735 854 236
Adresa: Vítězné náměstí, Praha 6 - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 09:00-20:00
Dnes: 09:00-20:00 - zavřeno
Zažij orgasmický dotek muže

Jsem energeticko-tantrický masér specializující se na muže, bez ohledu na tvou sexuální orientaci – heterosexuální nebo bi-curious – jsem zde pro tebe s absolutní diskrétností. Mým cílem je poskytnout ti zážitek plný uvolnění, vzrušení a harmonie s tvým tělem i myslí. Pokud by tvá paní chtěla být součástí masáže, rád se o to s tebou pobavím.

Nabízím 2 varianty masáže:

- 90 minut smyslné masáže pro muže - Body to Body Tato energeticko-tantrická masáž je zážitkem vědomých doteků a absolutního odevzdání se do mých rukou. Přináší celkovou relaxaci, uvolnění a propojení sexuální energie skrze naše těla. Po společné sprše se přesouváme na futon, kde probíhá hlavní část masáže. Na konci ti dám prostor pro osvěžující sprchu. V této variantě je očekávána úplná nahota nás obou. V této variantě je možnost také extra servisu ve formě masáže prostaty či bdsm prvků a to za příplatek.

- 60 minut orgasmického doteku muže Tato relaxační a orgasmická masáž se zaměřuje na kumulaci sexuální energie do tvých partií skrze mé dlaně. Poskytuje uvolnění a vzrušení. Po společné sprše se přesouváme na lehátko, kde probíhá hlavní část masáže. Na konci ti dám prostor pro osvěžující sprchu. V této variantě můžeš očekávat částečnou nahotu z mé strany.

Volba je zcela na tobě. Co opravdu hledáš? Toužíš po hluboké relaxaci a uvolnění, nebo chceš prozkoumat hlubší intimitu a smyslnost v rámci body to body zážitku? Mým cílem je přizpůsobit se tvým potřebám a poskytnout ti nezapomenutelný zážitek, který bude naplňovat tvé touhy a fantazie.

Kontaktní informace a místo masáže: Zcela diskrétní prostor se nachází na Praze 6, kousek od Vítězného náměstí. Nikdo nepozná, že jdeš na masáž. 100% diskrétnost a vysoká úroveň zaručeno. V případě zájmu mě prosím kontaktuj pouze skrze WhatsApp na čísle + 420 735 854 236. Pokud nemáš WhatsApp tak sms prosím, nevolat! Děkuji

Přijď objevit krásu a sílu orgasmu skrze mé tantrické doteky. Těším se na setkání, Alex.
Erotickou masáž v podniku Alex masáže pro muže Praha nabízí jedna erotická masérka