Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: České Budějovice - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 10:00-22:00
Dnes: 10:00-22:00 - zavřeno
Vypsány směny na měsíc SRPEN!

Odměna nezapomenutelným zážitkem? Ano! Udělejte si radost a přijďte k nám na skvělou uvolňující masáž v centru Českých Budějovic. Nabízíme brilantní Tantrické masáže zahrnující masáž Vašich intimních partií.
Tantrická masáž je sensuální energetická masáž, při které pocítíte naprosté uvolnění a přijetí, něhu a lásku zároveň. Během sezení dochází k propojení energií, včetně životně důležité sexuální energie ve formě velice příjemných vln. Záleží nám na KVALITĚ, né kvantitě prováděných masáží, proto si vyhrazujeme na každého dostatek prostoru, jelikož máme individuální přístup a je pro nás energie každého z Vás vzácná a důležitá. Dáváme klientovi stoprocentní péči výměnou za Vaši důvěru. Je libo káva, čaj nebo drobné občerstvení?
V naší nabídce naleznete několik druhů masáží v různých kombinacích (masáž body to body, rituál pěti smyslů, masáž prostaty..) Nově v naší nabídce metoda Acces Bars, Dark Masáž, Aromaterapie, Muzikoterapie a také pořádání kurzů pro páry (více informací po emailu).

Rozpis směn na SRPEN!
Samanta 14 - 20,
Eli 18, 25, 26,
Nikol 21- 24,
Thea 21 - 23,
Týna 26 - 31,
Sarah 27 - 31,


U nás se můžete spolehnout na diskrétnost a profesionální služby certifikovaných masérek.
Jiné než masérské služby neposkytujeme, tak se na to prosím neptejte. Pro více info a ceník použijte prosím e-mail nebo pro rychlejší komunikaci můžete zavolat. Nově pro Vás připravujeme možnost platit platební kartou.
Věříme, že návštěva našeho studia pro Vás bude nezapomenutelná a vždy se k nám rádi vrátíte strávit úžasné chvíle pod vedením zkušených a empatických terapeutek.
Erotickou masáž v podniku Andělská Masáž ČB nabízí 2 erotické masérky