Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Hennerova, Praha - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Po - So: 10:00-18:00, Ne: Zavřeno
Dnes: 10:00-18:00 - zavřeno
Prohlub poznání svého těla a jeho energie <3

Přijmi pozvání na vyhledávanou a velice příjemnou masáž, která Ti poskytne tolik potřebné uvolnění a potěšení.

Potrénuješ Tvoje celé tělo, aby v něm cirkulovala energie, Ty jsi se zbavil napětí a myšlenek a já Tě zavedu do hloubek pocitů a vzrušení.

Pokud hledáš dobrý zážitek z tantra masáže, nebo ji chceš poznat, nebo řešíš erekci či ztrátu touhy - u mně najdeš odpověď.
Věnuji se práci s tělem dlouhodobě, znám anatomii těla a erotogenní zony, u mně docílíš i pevné erekce a prodloužený stav orgasmu a rozkoše..Pracovala jsem s muži, ženy i páry, tady i v zahraničí. Na mých stránkách najdeš plno recenzí od very happy men. Nosím medicínu lehkosti, poznání a silné energie.
Sama se věnuji zdravému životnímu stylu, meditaci, tancování, cestování a spiritualitě.

Moje masáže se odehrávají v klidu a pohodě mého retro bytíku a věnuji Ti 100% pozornost, pozitivní vibrace a laskavý dotyk.
Provedu Tě tantra rituálem a možná docílíme i orgasmu bez ejakulace. Pověnuji se Tvým intimním zonám jak to možno ještě neznáš. Moje citlivé a jemné ruce Tě přenesou do dimenzí blaha, klidu a radosti.
Dopřej si péči o sebe a Dovol si odevzdat se do rukou odbornice na tělo. Rozšiř si obzory a poznej intimně krajinu svého těla. Poznej potenciál své erotické energie přes můj tantrický dotyk. Tato masáž kultivuje životní energii, podporuje zdraví a sebevědomí. Přijď zjistit jak Ti to v těle funguje a co je možné prožít.

Není to výměna doteků, struktura je jasně daná: vy přijímáte, já dávám; vy odměňujete, já přijímám. Já sama miluji masáže a chodím pravidelně, jsem taky trénovaná v umění doteku a certifikovaná masérka.
Tantra masáž pracuje na více úrovních, nejen tělesné, ale i energetické, přispívá k rozvoji sexuality a sebepřijetí.

Pokud Tě tato tématika zajímá, doporučuji knihy: Multiorgasmický muž a Tantra a Tao (obě jsou v CZ a najdete je přes Google)

Sex neposkytuji! Přijeď prožít magický čas v mé společnosti a poznej své tělo.
Už teď se těším na Tvou jízdu;)
Objednej se přes WhatsApp nebo sms/hovor.
Když nezvedám, buď masíruji nebo se věnuji jiným aktivitám. Přijímám jen 1-2 masáže za den.
Těším se na viděnou,
Simona
Erotickou masáž v podniku Autentická Tantra Masáž nabízí jedna erotická masérka