Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
778 005 590
Adresa: Osová 593/6, Brno - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 10:00-00:00
Dnes: 10:00-00:00 - otevřeno
LINGAM v rukách KNĚŽKY LÁSKY je dar. VYUŽIJTE tel. pro SNADNOU KOMUNIKACI & REZERVACI

Asi jste už vyzkoušeli různé vzrušující masáže. Často vás zaujme krása masérky a někdy i technika.
Pokud TOUŽÍTE po něčem VÝJIMEČNÉM, vyzkoušejte v Brně JEDINOU masérku, ovládající UMĚNÍ KNĚŽKY LÁSKY, s božími křivkami 97-60-97, blond vlasy a modrými očkami.
To co opravdu muže dostane na VRCHOL, je prastará síla ŽENY, která prostupuje celým jejím tělem a působí na muže jako AFRODISIAKUM, již při prvním setkání. To jiskření mezi dvěma odlišnými energiemi, které najdou společnou cestu do RÁJE. Opravdový muž a SKUTEČNÁ ŽENA je dokážou použit ve svůj prospěch a společně dosáhnout NEJVYŠŠÍHO ORGASMU ve VESMÍRU.

Máte jedinečnou ŠANCI, objevit staré UMĚNÍ ŽENSKOSTI, které překoná všechny očekávání a vaše dosavadní ZKUŠENOSTI…

EROTICKÉ masážní OTVÍRÁNÍ SRDCE
- tvoje vnímání dostatku je zvláště na úrovni pocitu, většina mužů, to pociťuje v oblasti sexuální, ta souvisí s vnímáním lásky a erotiky, otevřu ti SRDCE a naplním ho, krasnými pocity a zážitky

ENERGETICKÉ MAZLENÍ LINGAMU
- pokud si myslíš, že tvůj penis má málo ženské přízně, mohu své doteky a energii soustředit zvláště sem, ucítíš mé senzuální doteky, dech i nekonečné dráždění zvláště v přirození, tvoje vyvrcholení se tak může i vícekrát opakovat

Masáž PROPOJENÍ TĚL & DUŠÍ
- chybí ti objetí a možnost sevřít ženu svými mužnými pažemi, jako KNĚŽKA LÁSKY jsem otevřená skutečné mužské síle a ráda se s ní propojím v těch nejintimnějších okamžicích, tato masáž je velmi oboustranně vzrušující

TANEČNÍ rituál NAMASTE
- pro ještě větší zážitek mám pro tebe připraveno, velmi vzrušující uvítání NAMASTE, pokračující zážitkovou masáží s tanečními DOMORODÝMI prvky, kde vyzývám bohyni LÁSKY ve svém LUNU, aby ti dala ještě více LÁSKY & EROTIKY, než si získal od kterékoliv jiné ženy (je to ENERGIE, TECHNIKA i nespoutaná DIVOKOST, která mě OVLÁDÁ, když cítím skutečného muže)

Pokud hledáte NĚŽNOST, LÁSKU & PROŽITEK, v mé náruči opět najdete SVOU SÍLU, prostřednictvím mého DOTEKU. Společně ROZPROUDÍME vaši SEXUÁLNÍ ENERGII, po celém těle. Ta vám bude díky TANTRICKÉMU ORGASMU proudit až do HLAVY a do KONEČKŮ PRSTŮ. Ta ENERGIE, okysličí všechny buňky ve vašem UNAVENÉM TĚLE a VZRUŠENÍ projde jako elektrický proud, celým tělem. To vás SKVĚLE OSVĚŽÍ a přinese NOVÝ PŘÍSUN, potřebné MUŽNÉ SÍLY, která pozitivně působí na ÚSPĚCH v PRACOVNÍM i OSOBNÍM ŽIVOTĚ.
Vyčerpané tělo a unavená mysl, neumožňuje váš RŮST a PERSPEKTIVU PROSPERITY. Když vám něco chybí, zvláště dostatečné množství ŽENSKÉ EROTICKÉ PÉČE, jste v nerovnováze a TRVALE STRÁDÁTE.
Přijďte se ke mě NABÍT a USPOKOJIT své TOUHY & POTŘEBY a vše vám půjde SNADNĚJI a dosáhnete VYŠŠÍCH ÚSPĚCHU. Vydejte se na správnou cestu HOJNOSTI & ÚSPĚCHU.

Těším se - AFRODITA - KNĚŽKA LÁSKY i SMS, whatsapp či viber, obvykle DENNĚ od 10 do 22h, popr. dle dohody - Brno u sjezdu z D1, Výstaviště, kousek od OC CAMPUS, se skvělým parkováním. Mám ENERGII pro VAŠI MUŽNOST...
Erotickou masáž v podniku Božské masáže v Brně nabízí jedna erotická masérka