Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Praha 8 - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 10:00-22:30
Dnes: 10:00-22:30 - zavřeno
Proč si mne vybrat jako tantrickou masérku? Protože jsem top:) Dle slov jednoho klienta: vím, co dělám, atraktivní a příjemná. Tři boxy s kterými se jinde nesetkal.
Mám za sebou sérii masérských kurzů včetně kurzů osobního rozvoje, terapeutické práce a intimity. Zároveň ale rozumím potřebám klienta a dokáži je i v průběhu masáže vyčíst, nenechávám se svazovat technikama a logikou, postupuji intuitivně dle potřeb a naslouhání těla klienta. Dokáži dobře pracovat s energií a to je předpoklad pro celotělový nebo vnitřní extatický prožitek. Masáž je relaxační ale také energetická, intenzivní i jemná.
Máte zájem a chuť vyzkoušet něco jiného neprozkoumaného?
Pak vstoupte do smyslného světa celotělové tantrické masáže. Zažijte to nejlepší z tantrické masáže. Vstupte do nového, neprozkoumaného prostoru a dopřejte svému tělu ještě neobjevený zážitek. Tantrická masáž probouzí a posiluje sexuální energii a umožňuje hlubokou relaxaci, kdy tělo vstupuje do samoléčebného a omlazujícího stavu. Tantrická masáž je povzbuzující a energetizující i uvolňující, doporučena pro muže, kteří chtějí prozkoumat tajemství tantry.
Rezervace přijímám optimálně minimálně hodinu předem. Kontaktujte mne telefonicky, jestliže máte další dotazy. Jsem k dispozici na WhatsApp. Emailovou schránku nekontroluji.

Těším se na setkání a společně strávené chvíle s tantrou,
Gaia
Erotickou masáž v podniku Gaia tantra Masáže nabízí jedna erotická masérka