Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: 1957/5, Praha 2 - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Non-Stop
Dnes: Non-Stop - otevřeno
NEJLEPŠÍ EROTICKÉ a NURU MASÁŽE V PRAZE. Krásné profesionální erotické masérky jen pro Vás.MILÍ KLIENTI. Dovolujeme si Vás pozvat do našeho erotického salónu v Praze na Nuru erotickou masáž s álním Nuru gelem. Erotické masáže celého těla, masáž tělo na tělo, autoerotika, společná sprcha. Masáž je zakončená ručním vyvrcholením. Orál ani klasický sex neposkytujeme. Přijďte se k nám dnes odreagovat, zapomenout na všední starosti či jen vypnout od práce. Odměnte se hýčkáním od našich masérek, které Vás budou rozmazlovat, dotýkat se tělo na tělo a vzrušovat. Dopřejte si nové a nevšední zážitky, naše sexy masérky se na Vás už moc těší. Dnes si Vás bude rozmazlovat slečna nová sexy Mila Lili Veronika Diana Ilonna Pokud si nemůžete vybrat, můžete využít akce dvou masérek 90mi, 1 masérka Tak se nechte rozmazlovat rovnou dvakrát a popuste uzdu Vaší fantazii. Váš Salon Gold


EROTICKÉ A NURU MASÁŽE PRAHA

AKCE.... AKCE....AKCE...

Akce 2 masérky 60min.Erotická masáž , NURU 60 min

Akce 1 masérka erotická masáž 90 min. , NURU 90 min

Budou Vas rozmazlovat krásné masérky nova Mila Veronika Lili Diana Ilonna

LESBI SHOW Lili a Mila

Využijte naší nabídky a nechte se rozmazlovat od dvou dívek najednou. Má to velkou výhodu a to LESBI SHOW.
Dvě krásné dívky se budou navzájem dotýkat svých něžných těl, budou svá těla navzájem pokrývat polibky a vy se budete moci koukat. Nejen, že budete pozorovatel tohoto neuvěřitelně vzrušujícího okamžiku, ale v rámci našich pravidel se můžete i připojit.
Na vaši žádost dívky vyzkouší různé druhy vzájemného potěšení. Kromě využití vlastních zdrojů potěšení, jako prstů a jazýčka, vám může slečna Ilonna ppředvést i show s vibrátorem.
V našem salonu se účastní pouze ty dívky, které chtějí a líbí se jim vášnivé hrátky s jinou dívkou, nic nehrají a o to více je v tom vášně a vzrušení. Ale nebojte, ani vy nebudete ponechán bez pozornosti – obě dívky vás budou čtyřruč masírovat.
Sexy dívky budou dráždit vaši fantasii na nejvyšší možnou hranici vzrušení. Jen si představte jejich krásná hebká těla, namazaná olejem v roztoužených polohách. Jejich prsty a vlhké jazyky budou klouzat po nejintimnějších částech jejich těl a vy to můžete pozorovat a užívat si tu neuvěřitelně vzrušující atmosféru. Kdykoli se můžete dívek dotknout a pokud budou chtít, tak se k nim i připojit! ;)


Pokud si nemůžete vybrat, mužete využít AKCE dvou masérek za akční cenu
Tak se nechte rozmazlovat rovnou dvakrát a opust´te uždu vaši fantazii. ;)

DARUJTE EROTICKOU A NURU MASÁŽ JAKO DÁREK....

NURU MASÁŽ

Dovolujeme si Vás pozvat do našeho salónu na Nuru Erotickou masáž s originálním Nuru gelem, který krásn? klouže a nezanechává žádné stopy na Vašem těle. Celým svým horkým tělem Vás masérka smyslně namasíruje a Vy se budete cítit jako v sedmém nebi. Už se těšíme na Vaši vzácnou návštěvu a věříme, že zde budete spokojeni.

Nuru masáž je prováděna pomocí speciálního nuru gelu, který se krásně rozehřátý nanáší na celé Vaše tělo. Nuru masáž je masáž ,, body to body" a můžete si být jistí, že masérka bude masírovat celým svým tělem a to opravdu ucítíte. Nuru masáž je směsicí zábavy a smyslností. Zábavy, protože nuru gel je opravdu velmi velmi kluzký a nikdy nelze říci, jak bude masáž předem vypadat...budete klouzat vy i masérka...pobavíte se i odreagujete zároveň. Samozřejmě je masáž i smyslná a velmi erotická, protože díky nuru gelu vnímáte pohyb či dotek o trošku jinak. Nuru masáž je masáží opravdu jen tělo na tělo, takže je velmi intenzivní a pokud Vás nebaví běžné masírování, které doprovází erotickou masáž, nuru masáž se Vám jistě zalíbí.

Obrovskou výhodou nuru masáže oproti erotické olejové masáži je, že nuru gel se velmi dobře smývá a je dobře rozpustitelný ve vodě, takže na Vašem těle nezanechá žádné stopy ;)

Pokud chcete vyzkoušet něco nového či jen zkusit změnu, u které se pobavíte i vzrušíte navzájem, určitě je správnou volbou Nuru masáž.

EROTICKÁ MASÁŽ

Masáže Gold- chceš se cítít jako v ráji? Tak přijď k nám na jedinečný zážitek z erotické masáže jen tak nezapomeneš. Mladé a přítulné masérky, přijď si vybrat tu svou.
Erotické masáže celého těla, masáž tělo na tělo, autoerotika, mazlení a společný relax s masérkou ve sprše. Masáž je zakončená ručním vyvrcholením. Orál ani klasický sex neposkytujeme.
Přijd´te se k nám odreagovat, zapomenout na všední starosti či jen vypnout od práce. ;) Odměnte se hýčkáním od našich masérek, které Vás budou rozmazlovat,;) dotýkat se tělo na tělo a zrušovat. Dopřejte si nové a nevšední zažitek,naše sexy masérky se na vás už moc těší ;)

Pokud si nemůžete vybrat,mužete využít AKCE dvou masérek za akční cenu......;) Tak se nechte rozmazlovat rovnou dvakrát a opust´te uždu vaši fantazii. Těšíme se na Vaši návštěvu :-) Váš Salon Gold....;)

TURECKÁ EROTICKÁ MASÁŽ (MYDLOVÁ)

Mýdlová masáž, je původem z Turecka a patří do třídy parních masáží. Díky příjemnému vonnému speciálnímu mýdlu je tato masáž velice příjemná a kluzká.. Jak nejlépe si užijete masáž, než ve společnosti krásné a nahé slečny? Obnoví vaše tělesné smysly a zároveň rozehřeje Vaše tělo tak, že budete toužit, aby to nikdy neskončilo.Před začátkem masáže si dopřejete společnou sprchu s krásnou mladou dámou a následně se přesunete do masérské místnosti, kde vás masérka položí na rozehřáté masážní lůžko a dopřeje Vám klasickou relaxační masáž, aby rozehřála Vaše tělo. Při této masáži budete dýchat vlhký vzduch z odparovacích mís s vonou esencí. Poté na pomocí rozehřáté žínky nanese na Vaše tělo pěnu z vybraného typu mýdla (budete mít na výběr ze tří druhů) a upozorňuji, že mýdla nebudou na Vaší pokožce po umytí nijak cítit! Největší pozornost bude masérka věnovat Vašim dolním končetinám a bude masírovat celým svým tělem metodou tělo na tělo. Žínka příjemně prokrví každý kousek Vašeho těla a navodí Vám pocit naprosté spokojenosti. Pokud jí doteky vrátíte, tak určitě bude jedině ráda. Masáž bude zakončena slastným vyvrcholením vašeho penisu a zabalením do nahřátě osušky. Určitě nebudete litovat pokud tuto masáž vyzkoušíte!

EROTICKÁ MASÁŽ TENGA EGG VAJÍČKEM

Tenga Egg je nejoblíbenější masturbátor původem z Japonska a pro jeho skvělé vlastnosti je oblíbený po celém světě.. Každé vajíčko má jiné vnitřní zpracování a nabízí výjimečný zážitek.
Masturbátor je vyroben z jemného a velmi pružného lékařského silikonu, plně se tak přizpůsobí penisům všech velikostí. Dokonalou stimulaci zajistí vnitřní reliéfní textura. Součástí balení je jednorázový lubrikační gel.

EROTICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ PRO PÁRY

Erotická masáž obou partnerů se závěrem dle vašich představ. Vzájemným uspokojováním rukou nebo sexem partnerů ve společnosti dívky, která se zapojí podle předchozí domluvy. Chcete se cítit jako v ráji? Budete se tak cítit stejně ,ale zkuste k sobě přizvat rovnou dvě dívky!

Těšíme se na Vaši návštěvu. Váš Salon Princess ;)
Erotickou masáž v podniku Gold Masáže nabízí 4 erotické masérky