Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: K Majáku, Zlín - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 14:00-21:00
Dnes: 14:00-21:00 - zavřeno
Ráda Vám poskytnu krásnou, hladivou a relaxační erotickou masáž celého těla, s krásným, jemným ručním zakončením :-)

Masáž probíhá tak, aby byl klient maximálně spokojený a prožil chvíle, na které bude rád vzpomínat a které si také v budoucnu rád zopakuje. Spokojenost klienta se přímo odráží na mé vlastní spokojenosti a dobrém pocitu z vlastní činnosti.

Ve svých masážích, které probíhají na lehátku, používám krom dlaní a prstů i další velké tělesné plochy tak, aby se klient co nejlépe uvolnil, zrelaxoval a prožil se mnou co nejkrásnější chvíle :-) Masíruji jen v kalhotkách a klientům dovoluji doteky. Doteky a hlazení mám moc ráda. Hranicí dostupnosti jsou jen mé kalhotky, pod které se nesmí. Během masáže hraje uklidňující relaxační hudba. Zakončení masáže probíhá hravou, něžnou ruční masáží penisu až do vyvrcholení. Lze si zvolit mezi hodinovou a 90-ti minutovou masáží.

Jsem certifikovaná masérka, pohybová terapeutka, fitness trenérka a poradkyně pro výživu (sportovně rekondiční masáže, havajská masáž, indická antistresová masáž, několik fitness, fyzio a výživových kurzů) s mnohaletou praxí práce s klienty. Po dohodě Vám ráda pomůžu i v těchto oborech :-)

K dispozici jsem od pondělí do soboty mezi 14-21h. Můžete mi zavolat půl až hodinku předem a zkusit jestli mám volno. Nebo je možné si rezervovat termín v jakýkoliv čas, i mimo moji běžnou pracovní dobu, v tom případě jen požaduji menší zálohu předem, která se pak odečte z celkové ceny.

Sídlím přímo ve Zlíně, pět minut z centra.

Budu se na Vás těšit :-)
Erotickou masáž v podniku Lady Viki Zlín nabízí jedna erotická masérka