Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 10:00-22:00
Dnes: 10:00-22:00 - otevřeno
Studio Le Velour bylo založeno v roce 2020 s jasným cílem - uspokojit poptávku po kvalitních erotických masážích v čistých, moderních prostorech. Najdete u nás tým zkušených a ochotných masérek s osobním přístupem.

Ani flíček
Po každém klientovi měníme ložní prádlo a dezinfikujeme masážní pokoj. Hygiena je u nás na prvním místě - dokonale čistá koupelna, toaleta, dostatek ručníků i hygienických potřeb jsou u nás samozřejmostí.

Spolehlivý rezervační systém
Svěřte se do rukou naší šikovné operátorce, která s Vámi domluví všechny potřebné detaily. Garantujeme setkání s tou masérkou, kterou jste si objednali.

Diskrétnost
Na adrese našeho studia nenajdete žádnou ceduli, ba ani označený zvonek. S prvním vstupem Vám poradí operátorka, která se rovněž postará o to, abyste se ve Vámi objednaném čase nepotkali s nikým jiným, než s Vaší masérkou.

Vyzkoušet u nás můžete všechny běžně nabízené typy masáží, jako Klasik, Body to body, Lingam a jejich kombinaci Erotic mix. Vyberte si způsob zakončení - rukou, chodidly, prsy? Dopřejte si i další zážitky jako je například masáž prostaty. Masérka se Vám bude věnovat zcela nahá a s úsměvem přijme i Vaše doteky. Součástí Vaší návštěvy bude také společná sprcha a občerstvení.

Parketou našich slečen jsou výhradně erotické masáže, tedy NENABÍZÍME SEXUÁLNÍ SLUŽBY.
Erotickou masáž v podniku Studio Le Velour nabízí 4 erotické masérky