Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 10:00-22:00
Dnes: 10:00-22:00 - otevřeno
Studio Le Velour je útulné masážní studio na Vinohradech. V našem malém kolektivu umíme udržet vysokou úroveň zážitku, ať si vyberete kteroukoli z našich masérek.

Po každém klientovi měníme ložní prádlo a dezinfikujeme masážní pokoj. Hygiena je u nás na prvním místě - dokonale čistá koupelna, toaleta, dostatek ručníků i hygienických potřeb jsou u nás samozřejmostí.

Snadné objednání přes telefon, whatsapp nebo online rezervační systém. Rádi Vám poradíme a zodpovíme jakékoli otázky. Garantujeme setkání s tou masérkou, kterou jste si objednali.

Na adrese našeho studia nenajdete žádnou ceduli, ani označený zvonek. S prvním vstupem Vám poradí operátorka, která se rovněž postará o to, abyste se ve Vámi objednaném čase nepotkali s nikým jiným, než s Vaší masérkou. Diskrétnost je tedy zaručena.

Vyzkoušet u nás můžete masáže Erotic Relax, Body to body, Lingam a také odbornou BDSM masáž! Vyberte si způsob zakončení (v neomezeném počtu) - rukou, chodidly, prsy? Dopřejte si i další zážitky jako je například masáž prostaty. Masérka se Vám bude věnovat zcela nahá a s úsměvem přijme i Vaše doteky. Samozřejmostí je sprcha před i po masáži a možnost občerstvení.

Všechny naše masérky jsou buď přímo češky, nebo mluví perfektně česky. Nemusíte se tedy bát jazykové bariéry.

Parketou našich slečen jsou výhradně erotické masáže, tedy NENABÍZÍME SEXUÁLNÍ SLUŽBY.
Erotickou masáž v podniku Studio Le Velour nabízí 4 erotické masérky