Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Křížová, Praha - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Po - Čt: 09:00-21:00, Pá - So: 09:00-20:00, Ne: 14:00-21:00
Dnes: 09:00-21:00 - otevřeno
Udělejte si čas na smyslnou erotickou masáž nebo na holistickou tantrickou masáž.

?OBJEV TANTRICKOU MASÁŽ?
Tantrická masáž v Masáže Dominika, je příjemnou poznávací cestou vaším vlastním tělem. Unikátní rituál smyslno-erotického dotyku, při kterém jste láskyplně a pozorně dotýkáni, masírováni a hlazeni po celém těle - od hlavy až po paty.
Filozofie této holistické formy masáže vycházejí z NEOTANTRY, která považuje a ctí tělo jako chrám a sexualitu jako lidský zdroj čisté životní síly, blaženosti a extáze. Tantrická masáž vědomě a přirozeně zahrnuje masáž intimních partií a sexuální touhu.
~ŽAŽIJTE NEZAPOMENUTELNÝ MASÁŽNÍ RITUÁL~
Tantrická masáž v Masáže Dominika oslavuje vaše tělo, vaše smysly a vaši smyslnost. Masážní rituál začíná meditativní přivítáním, které zanechá každodenní život a naladí se na smyslnou cestu. Pří svíčkách, okouzlujících vůní,klidné hudbě a v příjemné atmosféře se můžete vzdát okamžiku a užít si virtuózní dotyky po celém těle, nevynechám žádnou část tvého těla, pečlivě a láskyplně se vás dotýkám, masíruji a pečuji. Dotýkám se konečky prstů, celou dlaní nebo speciálním šátkem, samozřejmě i tělem. Přesně tak jak si v hloubi duše přeješ a tak jak ti to je příjemné.
Do masáže je harmonicky zapojena a rozsáhle vtažena vaše oblast citlivých genitalií. Udělám krok od jednoduché manuální stimulace k citlivému doteku a nápadité masáži. Nejde o rychlé dosažení orgasmu. Jízda na vlnách chtíče je dlouhá a intenzivní plná rozkoše, takže nakonec v hluboké relaxaci zažijete doslova extázi a ocitnete se v na pokraji NIRVANY. Pokud dosáhneš orgasmu je cítit po celém těle spolu s proudem a přívalem energie.
Rituál završuje doba odpočinku. Zde můžeš na chvíli spracovat zážitek a pomalu se vracet do každodenního života.

Co by jste o Tantrické masáži měli vědět?
•Tradiční Tantrickou masáž provádím na široké,vysoké matraci.
•Používám přírodní, organické, parafínové profesionální masážní oleje. Bez vůně nebo s - výběr nechám na tobě.
Kosmetiku používám hydratační, zvlačňující pro jemnou pokožku.
•Tradiční Neotantrická masáž zahrnuje i rozsáhlou masáž tvých intimních partií.
• Erotickou masáž pánve, análu a prostaty / u mužů / lze integrovat do jakekoliv Tantrické masáže a to BEZ dalších nákladů.
• Pro pánské analní a prostatické masáže a dámské masáže G-bodu používám jednorázové rukavice bez latexu.
•Masérka je během masáže oblečená
•RESPEKTUJÍCÍ A OHLEDUPLNÝ vzájemný kontakt je vítán. Osobní hranice masérky však musí být vždy přijímány a respektovány.
• Počítejte s 30 minutovou dobou navíc pro konzultaci a sprchování a převlékání
• Poskytuji vždy čerstvé ručníky, jednorázové pantofle na přezutí a dostatek kosmetiky péče o tělo.
Nabízím Tantru pro:
muže, ženu ale i pár

MASÁŽ TĚLO NA TĚLO - Olejová masáž pro potěšení a hlubokou relaxaci

Tělo na tělo, kůží na kůži. Díky této masáži v Masáže Dominika zažiješ nespočet erotických doteků a něhy, příjemné mravenčení z intimní blizkosti a smyslného tepla ženského těla.
Budeš doslova hýčkán od hlavy po paty obzvláště objímajícími, vášnivými a erotickými masážemi a smyslnémi dotyky.
Při této masáži se k tobě mé erotikou nabité kouzlo dostane opravdu blízko a masírovat tě budu nejenom rukama či předloktím, ale také svým příjemným, ženským a tetovaným tělem.
Vrcholem pro tebe pak bude rozmanitá, smyslná a citlivá masáž intimní oblasti.
Co bys měl o masáži Tělo na tělo vědět?

•masáž provádím na široké futonové matraci
•masáž lze zažít jako čtyřRuční i párovou
Používám přírodní, organické, parafínové profesionální masážní oleje. Bez vůně nebo s - výběr nechám na tobě.
- k jakékoliv masáži Tělo na tělo delší než 60 minut je možné přidat příjemnou masáž pánevního dna, masáž análu, u pánů masáž prostaty. A ty lze přidat bez dalších nákladů
•Každá masáž zahrnuje rozsáhlou, příjemnou a rozmanitou masáž intimních partií.
• RESPEKTUJTE a ČTĚTE osobní hranice vaší masérky, buďte OHLEDUPLNÝ ve vzájemném kontaktu

• v ceně masáže je zahrnuta i WELLNES masáž - masáž začíná už ve zdené prostorné sprše. Maserka ti před masáži udělá příjemný peeling celého těla a součástí WELLNES masážní sprchy je samozřejmě vzájemné namydlení i masérčina těla . Dotýkat se můžeš všude na povrchu těla a s respektem k masérce
•Samozřejmostí jsou svěží ručníky, jednorázové pantofle a dostatek pečující kosmetiky
V péči o tělo

?NOVINKA?SMYSLNÁ MASÁŽ pro oslavu ŽENSKÉHO RODU

Jsi-li žena, přijď a pojďme spolu oslavit a maximálně projevit svou ženskost a smyslnost.
Pod citlivými rukami můžeš znovu objevit svou krásu a uvědomit si své úžasné tělo a zažít zcela nové možnosti ženského chtíče. Zažij laskyplné doteky v bezpečném prostředí a v hluboké relaxaci.
Aniž bys musela plnit jakákoliv očekávání nebo něco cokoli vrátit.
Užij si čas plný smyslnosti a radosti jen pro sebe!
Jako žena si můžeš dopřát jakoukoliv masáž z mé nabídky. Abychom však optimálně vyhověly potřebám tvého ženského těla,doporučuji ti masáž trvající nejméně 90 minut. Ráda si s tebou sednu a poradím a sestavým individuální program s masáži, šitý ti přesně na míru. A udělám maximum pro naplnění tvých přání a představ.Pro bližší info a konzultaci mě kontaktuj. Prostřednictvím
WhatsApp:725308252

Čtěte pozorně dál
!!! Ke každé masáži je zcela zdarma a samozřejmostí u mě!!!


Indická masáž hlavy

Tato léčba je založena na ájurvédském systému uzdravování, který se v Indii praktikuje více než tisíc let. Cílem indické masáže hlavy je uvolnění stresu, který se nahromadil v tkáních, svalech a kloubech hlavy, obličeje, krku a ramen.

Používám speciální esencialni kosmetiku a řadu různých pohybů, včetně aplikací hlubokých hnětení a kompresních pohybů přes oblasti krku, ramen a pokožky hlavy. Indická masáž hlavy je obzvláště vhodná k úlevě od stresu, napětí, nespavosti a bolestí hlavy. Lidé uvádějí tento zážitek jako hluboce uklidňující a relaxační, takže se cítí nabité energií, oživené a lépe se mohou soustředit.

Při masáži hlavy se do mozku uvolňují endorfiny, díky nimž se člověk cítí šťastný a uvolněný. K vaší masáži lze přidat indickou masáž hlavy a důrazně doporučujeme rezervovat si 90minutovou masáž, abyste si i nadále mohli užít plný relaxační masážní zážitek.

Aqua tantrická masáž:)

Dokonalá relaxace s
masáží Aqua se o
odehrává v prostorné sprchové místnosti, kde kombinuji prvky masáže s voňavými pěnivými sprchovými gely, peelingy a sprchovymí oleji abych naplnila vzduch radostí. Tato forma masáže je velmi hygienická, protože jste pokrytí mýdlem, vaše tělo se bude cítit opravdu očištěno. Zároveň z tebe smyji starosti každodenního dne.

NEPOSKYTUJI SEX ANI ORÁLNÍ SEX .
Erotickou masáž v podniku Masáže Dominika nabízí jedna erotická masérka