Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Palackého, Jihlava, Jihlava - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 09:00-22:00
Dnes: 09:00-22:00 - zavřeno
Masáže pro muže v centru Jihlavy, hřejivé pohlazení po těle i duši. Jste příznivci masáží? Tak jste zde správně. Nabízíme masáže pro muže, kdy spojíte příjemné chvíle s douškem erotiky, vzrušením po těle a třešničkou na dortu.

Mezi nabízené služby patří: masáž celého těla a společná sprcha s masérkou, kdy jste hýčkáni hbitými prstíčky od hlavy až k patě a eroticky pozlobeni, masáže relaxačně erotické s prvky tantry, masáž penisu a masáž penisu za pomoci erotické pomůcky silikonového vajíčka, koupele s masáží pro muže, noční erotická masáž a masáže relaxační.

Všechny relaxačně erotické masáže jsou včetně vyvrcholení, tj. Šťastného konce.

Abychom spolu dosáhli celkového uvolnění těla i duše, masáž trvá ideálně 1,5 hodiny nebo 2 hodiny, masáž penisu 1 hodinu a noční erotická masáž 3 hodiny.

Masáž probíhá na masérském lehátku, při svíčkách a příjemné relaxační hudbě.

Máte možnost vyzkoušet službu Intimní kadeřnictví pro muže, zdarma ke všem erotickým masážím.

Přijďte na masáž, spojíte příjemné s užitečným. Masáž bez spěchu a hlídání času. Jednání na úrovni. Prostory nové. Odcházet budete spokojeni. Neposkytujeme sexuální služby a sex.

Po celou dobu se Vám věnuje masérka Sára.

MASÁŽE SEDM DNÍ V TÝDNU
Pondělí - Neděle: 9-17 hodin.
Noční erotická masáž začíná vždy v 19:00 hodin a končí ve 22:00 hodin.

REZERVACE MASÁŽE
Rezervace termínu na masáž, doporučujeme objednat se nejméně 2 - 4 dny dopředu nebo zkusit "štěstí". Nepřijímáme-li hovor, zřejmě masírujeme, napište SMS zprávu nebo vzkaz prostřednictvím bezplatné aplikace WhatsApp, odepíšeme Vám hned, jak budeme na příjmu. Po 17 hodin, již nevoláme zpět, ctíme Vaše soukromí. Při zájmu o naše služby nás kontaktujte další den.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.
Erotickou masáž v podniku Masáže pro muže Jihlava nabízí jedna erotická masérka