Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
776 236 298
Adresa: Spojovací, Praha 3 - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Po - Čt: 09:00-20:30, Pá: 10:00-20:30, So - Ne: 10:00-20:00
Dnes: 10:00-20:00 - zavřeno
Přijďte se nechat hýčkat!!

Nebaví vás klasická erotická masáž, při které po vás masérka jen rozpatlává olej? Nebo příliš ritualistická a odtažitá tantrická masáž, kde vás masérka zdálky lechtá peříčky?
Potom vás zvu ke mě!

Jmenuji se Sandra a masáže jsou mou vášní.
Mám za sebou kurzy klasických, sportovních a rekondičních, shiatsu, reiki i tantrických masáží.
Přes všechno vzdělání je dle mě nejdůležitějším aspektem otevřenost a schopnost napojit se na Vás, Vaši energii a aktuální fyzické i psychické potřeby. Mé masáže tak mohou být hravé, spontánní, uklidňující i živelné. Ráda experimentuji, kombinuji a propojuji všechny přístupy.
Věřím, že budete z mých masáží odcházet odpočatí, rozzáření a plní života.Pravá tantra masáž vychází ze starodávná praxe. Kombinuje prvky tantrické filozofie, dotekovou terapii a energetickou práci. Je zaměřena na celkovou harmonii a vyvážení těla, mysli a duše.
Tato masážní technika se liší od běžných masáží tím, že se zaměřuje na rozvoj a harmonizaci sexuální energie, známé jako kundaliní energie. Pravá tantra masáž zahrnuje jemné doteky, které působí na energetická centra (čakry) a kanály v těle, s cílem uvolnit blokády a obnovit volný tok energie.
Pravá tantra masáž může člověku poskytnout několik výhod a přínosů. Mezi ně patří:
1. Osobní rozvoj: Tantra masáž může pomoci zlepšit sebeuvědomění a sebepřijetí. Může posílit sebevědomí a vytvořit prostor pro sebepoznání a transformaci.
2. Relaxace a snížení stresu: Doteky a energetická práce tantra masáže pomohou uvolnit napětí v těle a umožní hlubokou relaxaci. To může vést ke snížení stresu, úzkosti a celkového zlepšení duševního blaha.
3. Harmonizace energie: Tantra masáž se zaměřuje na harmonizaci a vyvážení životní energie v těle. Tím se může dosáhnout zlepšení celkové vitality, životní síly a rovnováhy.
4. Prožitek blaženosti: Tantra masáž může přinést intenzivní a rozšířené prožitky blaženosti a extáze. Pomáhá otevírat cesty pro intenzivnější smyslové a energetické zážitky a tím zlepšit intimní život.

Prosím, zdržte se dotazů na jakékoli jiné služby sexuálního rázu mimo výše popsanou masáž. Nic mimo to nedělám.
Erotickou masáž v podniku Masáže Sandra Praha nabízí jedna erotická masérka