Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Jihlava, Jihlava - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: Po - Pá: 10:00-20:00, So: 19:00-23:00, Ne: Zavřeno
Dnes: 10:00-20:00 - zavřeno
MASÁŽE PRO MUŽE V JIHLAVĚ.
Jste příznivcem masáží? V tom případě jste se ocitli na tom správném místě. V nabídce sportovní masáže, relaxační masáže, tantrické masáže a erotické masáže pro muže. Masáže pro muže erotické, kombinuji s relaxační olejovou masáží, včetně intimní masáže penisu se zakončením, ručním a také za pomoci erotické pomůcky nebo zdravé masáže prostaty. Mezi další nabízené služby patří celotělové masáže, olejová masáž prsy a také společná sprcha s masérkou, mycí rituál nebo koupel s přídavkem mořské soli. Můžete vyzkoušet službu Intimní kadeřnictví pro muže, zdarma ke všem erotickým masážím. Délka erotické masáže 60 minut. Doporučuji, relaxační erotické masáže v čase 90 minut, 120 minut nebo 180 minut. NOVINKA. Noční masáž v čase 180 minut nebo 240 minut. Přijďte si odpočinout, užít si opravdový relax. Nejde o sex!

Pondělí - Pátek: 10:00 - 18:00 hodin. Sobota : 19:00 - 23:00 hodin, pouze Noční relaxační erotická masáž. Neděle, svátky: na domluvě.
Doporučuji, objednat se 1 - 2 dny dopředu. Ale můžete mít štěstí a objednat se v den masáže. Pro objednání masáže mě kontaktujte, nejlépe přes aplikaci WhatsApp nebo sms zprávou.
Erotickou masáž v podniku Masáže pro muže nabízí jedna erotická masérka