Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
728 316 020
Adresa: Jeseniova, Praha 3 - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 08:00-23:00
Dnes: 08:00-23:00 - zavřeno
Zdravím Tě, mé jméno je Lucie,
jsem jemná, vnímavá, empatická ale i živelná a svobodomyslná, mladá žena.
Zajímám se o osobnostní rozvoj, individuální a vztahovou psychologii, psychosomatiku, zdravý životní styl, o práci s energiemi, Tantrický přístup k sexualitě, vědomý dotek, transformující bdsm.
Jsem tu pro muže, pro které erotika znamená něco více, než jen tělocvik bez prožitku a fantazie.
Pro ty, kterým je bližší lidský přístup a přirozenost, než dokonalá, ale studená profesionalita.
Nabízím celostní smyslnou masáž, vědomou erotiku, individuální poradenství.
Setkání probíhá v mém soukromém bytě, v příjemné atmosféře- svíčky, vůně, lehké občerstvení a naprosté soukromí samozřejmostí.
Masáž trvá přibližně 2 hodiny, čas striktně neřeším, přeji si, aby vše plynulo přirozeně, v klidu a pohodovém duchu.
Pokud mě navštívíš poprvé, vždy začínám úvodním rozhovorem, kde u čaje či kávy probereme, co by jsi si přál v průběhu našeho setkání prožít, případně v čem posunout hranice.
Erotická masáž u mě neznamená pouze masáž intimních partií, ale celostní smyslnou masáž, kde se věnuji Tvému celému tělu, jednotlivým citlivým místům a bodům, pocitům a vjemům.
Můžeš se mnou zažít společnou koupel, Tantrický rituál, při kterém se na sebe naladíme a kde si Tě jemně uvolním od stresu a napětí, postupné zcitlivění těla hebkými předměty (peříčka, kožešinky, sarong, štětce), masáž horkými ručníky, pomalou smyslnou celotělovou masáž nahřátým olejíčkem, která může být více sportovní či více relaxační, doteky rukama i celým tělem, intimní masáž, skrze kterou Tě povedu k co nejintenzivnějšímu prožitku, k silnějšímu vnímání sexuální energie, oddalování vyvrcholení či celotělovému orgasmu- rozvedení sexuální/životní energie po celém těle.
Nikdy nemám předem daný \"scénář\", protože každý je individuální a potřebuje něco jiného, proto je i každé setkání originálním a jedinečným zážitkem.
Vědomá erotika je pro mě celkem, péčí o tělo i Duši, proto ke každému muži přistupuji vždy v naprosté otevřenosti a autenticitě, s úctou a s respektem.
Jsem tu, abych Ti rozzářila den a dodala pozitivní energii skrze dotek.
Není pro mne důležitý Tvůj věk, vzhled či jiné předsudky, ale o to více mi záleží na vzájemném respektu, fér jednání a upřímnosti.
Preferuji telefonickou domluvu.
Těším se na setkání!
Erotickou masáž v podniku Smyslný dotek Lucie nabízí jedna erotická masérka