Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: U Černé věže, České Budějovice - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 10:00-22:00
Dnes: 10:00-22:00 - zavřeno
Hledáte dokonalý relax a uvolnění, či rozšíření obzorů a rozvoj?
Jsme síť profesionálních masážních salonů v Pardubicích, Olomouci a Českých Budějovicích.
Nabízíme širokou paletu služeb přímo na míru pro jednotlivce i páry.
Naší prioritou je maximální kvalita a úroveň.
U nás se můžete s důvěrou odevzdat do rukou zkušených masérek.
Tělo, mysl a duše jsou jako spojená nádoba a nelze je oddělit. Pokud strádáme na fyzické, mentální či duchovní úrovni, projeví se to celkovou absencí vitality, radosti a lehkosti v našem životě. Dnešní doba klade obrovské nároky na výkon a nedovoluje nám chybovat. O to více je třeba dopřávat si pravidelnou péči a regeneraci. Dotek je základní lidskou potřebou a navíc má obrovský potenciál léčit, je-li vědomý. Všichni si zasloužíme zahrnout pocitem naprostého přijetí a láskyplné péče. Přesně to vám s radostí nabízíme. Vítejte.

Nabídka služeb:
tantrické masáže pro jednotlivce, páry, skupiny
relaxační masáže pro jednotlivce, páry, skupiny
kurzy a školení individuální a skupinové (více informací na našich webových stránkách)

Co od masáže můžete očekávat:
Naše tantrická masáž vás plně přenese do přítomného okamžiku, do těla. Myšlenky postupně odplynou jako mraky a vy si tak můžete užít jedinečný moment, kdy nemusíte vůbec nic. Jen se nechat hýčkat a vnímat rytmus svého vlastního těla. To k nám často promlouvá, ale my ho ve shonu a spěchu všedních dní neslyšíme. Dovolit si ho cítit, vnímat a poslouchat, je důležitý krok na cestě k harmonickému životu.
Každé setkání začíná rozhovorem a vzájemným naladěním s masérkou. Je to prostor pro sdělení vašich očekávání, přání a potřeb. Vaše masérka vám zároveň přiblíží způsob své práce a domluvíte se společně na průběhu masáže. Každá masérka nabízí svou jedinečnou esenci, zkušenosti a dovednosti, proto masáž nikdy nebude úplně stejná. Všechny naše masérky jsou ale profesionálně zaškoleny a na vysokou kvalitu se tak můžete vždy spolehnout.
Samotná masáž má mnoho vrstev. Zažijete úvodní rituál ve stoje, kdy z vás masérka skrze jemné doteky a práci s dechem sejme tíhu uplynulého dne. Pak už se můžete těšit na tanec doteků, mnoho krásných smyslových vjemů a důkladnou olejovou masáž celého těla.
Vaším jediným úkolem je přitom plně se odevzdat a užít si roli přijímajícího, což se vám v běžném životě sotva poštěstí. Soustředíte se na sebe a své prožitky, je to cenný čas jen pro vás.
Součástí rituálu je i intimní masáž. Naše intimní partie jsou přirozenou součástí těla a i ony si zaslouží péči a potěšení. Cesta je zde cílem, proto neexistuje dobrý nebo špatný výsledek. V pořádku je vše, co se děje přirozeně a na co je vaše tělo připraveno. V intimní oblasti se také ukládá mnoho napětí, bloků či traumat. Ty se mohou v tomto bezpečném prostoru pomalu ale jistě rozpouštět.
Nemusíte se bát, že ihned po intimní masáži vše končí a vy musíte vyrazit do sprchy. Celá masáž je zakončena tak, aby energie v těle proudila harmonicky. Na závěr je vždy prostor pro doznění, relaxaci a sdílení.
Pro masáže používáme jen kvalitní přírodní mandlový nebo kokosový olej.

Neváhejte se objednat.
Erotickou masáž v podniku Tantra Mantra ČB nabízí jedna erotická masérka