Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Teplého, Pardubice - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 10:00-22:00
Dnes: 10:00-22:00 - zavřeno
Potřebujete vydechnout a načerpat energii? Objednejte se k nám a objevte kouzlo Tantrické masáže. Svěřte se do rukou našich profesionálních masérek a zažijte pocit znovuzrození. Masáž si můžete zpříjemnit o doplnkové masáže jako je kontaktní masaz(BODY TO BODY), kdy vás masérka bude masírovat celým svým tělem. Dále nabízíme i masáž PROSTATY nebo zazitkovou masaz intimnich partii. Dale v nasi nabidce naleznete i profesionalni kurzy Tantrickych masazi pro jednotlivce i pro pary.
Garantujeme, že budete odcházet plný blaha a radosti do života.
Masáž probíhá při svíčkách za doprovodu příjemné hudby.
Masáž je možné zažít s jednou nebo dvěma masérkami současně.

DOPORUČENÁ DÉLKA MASÁŽE JE 90 minut Zakladní Tantricky rituál. Hledáte-li hlubší prožitek, dopřejte si 120 minutovou masáž Mantra nebo delší.

NEPOSKYTUJEME ŽÁDNÉ SEXUÁLNÍ SLUŽBY, TAK SE PROSÍM NA NĚ ANI NEPTEJTE.!!!

Zveme Vás do našeho TANTRICKÉHO SALÓNU v Pardubicích nedaleko vlakového nádraží. Diskrétnost je u nás samozřejmostí. Zakládáme si na profesionalitě, z toho důvodu jsou naše masérky certifikované jak pro Tantrické masáže a další, tak pro sportovně - rekondiční masáže.

Co je to Tantrická masáž?
Pokud chcete prozkoumat a okusit jiné sféry Vašeho vnímaní, pocítit sebe a poznat krásy vědomého doteku, tak Tantrická masáž je to, co hledáte. Můžete přejít přímo do extáze nebo si vychutnat příjemné chvění a brnění celého těla. Nečekejte ale, že během hodinové masáže dokážete pocítit sebe. Tantrická masáž není o happy endu, jde o postupné budování vzrušení, kdy na konci masaze prijimajici zaziva prijemne vibrovani, brneni a hrejive teplo v celem tele. Muzete behem masaze pocitit, jak se zvětšuje Vase energetické tělo, kdy sebou fyzické tělo škube při záchvěvech pírka ve vzduchu, je to pocit extáze a splynutí s jednotou, který trvá hodiny.
I zde však může k vyvrcholení samovolně dojít, pokud přijímající nechává všem pocitům a emocím volný průběh. Sexuální energie se kterou se v průběhu masáže pracuje, je totiž jednou z nejsilnějších energií a pokud si dovolíme ji volně prožívat, může dojít i k různým emočním projevům. Poté už nejde jen o fyzické uvolnění ale i psychické.

Rozpis masérek Vám rádi sdělíme na zavolání.

Zažijte nezapomenutelný zážitek!

Budeme se na vás těšit.
Přejeme Vám krásný den
vaše Tantramantra. :*
Erotickou masáž v podniku TantraMantra Pardubice nabízí jedna erotická masérka