Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Žamberk - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 08:00-22:00
Dnes: 08:00-22:00 - otevřeno
Hledáš něco OPRAVDU VÝJIMEČNÉHO, co jsi ještě nikdy nezažil? Přeješ si zažít dotek od éterických lesních víl?

Nabízíme jedinečné TANTRICKÉ CELOTĚLOVÉ MASÁŽE. Jestliže jsi již poznal erotickou masáž, tak můžeme zaručit, že ta tantrická je mnohem hlubší a krásnější. Rádi Tě opečujeme v našem krásném lesním království na polosamotě nedaleko Orlických hor (masírujeme v útulně zrekonstruované maringotce, v níž Vás budou vítat příjemně praskající kachlová kamínka, nebo také v našich krásných prostorách v Žamberku). Je nás několik masérek - lesních víl (a každá je krásná, originální a jedinečná). Naše foto najdeš na tomto profilu ve fotogalerii (nerozmazané fotky jsou pak na našich stránkách, které rádi zašleme do sms nebo vzkazu).

Za svitu mnoha svíček Ti v prostředí tajuplného lesa (foto interiéru viz fotogalerie) poskytneme tu nejkrásnější celotělovou masáž, jakou jsi kdy zažil. Říká se jí "tantrická", má starobylou historii, sahající až 3tisíce l.př.n. letopočtem, a je to masáž, při které se bude radovat každá buňka Tvého těla a která Tě jako jedna z mála dokáže dovést do těch nejblaženějších stavů tělesných i duševních a má též mnohé zdravotní benefity. Tato ojedinělá masáž mimo jiné pomáhá s problémy jako je předčasná ejakulace, poruchy erekce nebo neschopnost dosáhnout orgasmu.

PRŮBĚH MASÁŽE: krásný rituál, bioenergetická masáž pro dokonalé uvolnění těla, masáž horkými ručníčky, masáž kožešinkami, peříčky a dalšími hebkými předměty, olejová celotělová masáž, intimní masáž...doznění...

!!! Možná je také léčivá masáž prostaty (mužského "bodu G")

------------------------------------

!!! KONTAKT buď na e-mail jenprotutochvili@post.cz (reagujeme každý den) nebo skrze sms na výše uvedený telefon (prosíme nevolat, jsme telefonáty zavalené, ale skrze sms se s kýmkoliv rádi domluvíme, odpovídáme obratem)

!!! PRO VÍCE INFO určitě doporučuji nás kontaktovat a rádi pošleme jak ceny, foto masérek, tak volné termíny, rovněž i odkaz na naše stránky.

!!! NEPOSKYTUJEME SEXUÁLNÍ SLUŽBY, NAŠE MASÁŽE MAJÍ ZA CÍL ROZVÉST TVOU SEXUÁLNÍ ENERGII DO CELÉHO TĚLA, COŽ PŘINÁŠÍ NESKUTEČNĚ NÁDHERNÉ STAVY (ANIŽ BY NUTNĚ MUSELO DOJÍT K EJAKULACI, PŘESTOŽE I U TANTRICKÉ MASÁŽE K EJAKULACI TAKÉ ČASTO DOCHÁZÍ)

!!! U NÁS SE OHŘEJÍ JAKÝKOLIV MUŽOVÉ - STAŘÍ, MLADÍ, TLUSTÍ, TENCÍ, CHYTŘÍ, HLOUPÍ...KAŽDÝ MUŽ JE SVÝM ZPUSOBEM JEDINEČNÝ, ZAJÍMAVÝ A KRÁSNÝ.......

!!! Co se týče cen, tak CENY jsou srovnatelné s jinými tantrickými salóny (mimopražskými). Samozřejmě je cena za tantrickou masáž dražší než za masáž klasickou erotickou, vše je však "vykoupeno" mnohem hlubším a krásnějším prožitkem. Někdy až doslova extází...


......TĚŠÍME SE OPRAVDU ZE SRDCE NA TVOU NÁVŠTĚVU :-)
Erotickou masáž v podniku U Lesní víly nabízí jedna erotická masérka