Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Adresa: Sadová, Ostrava - zobrazit na mapy.sex.cz
Otevřeno: denně 10:00-00:00
Dnes: 10:00-00:00 - otevřeno
Vzhledem ke způsobu přenosu současné nákazy, je pro Vás velmi bezpečným prostředím soukromé MASÁŽE, VÍŘIVKA, BYLINNÉ a OLEJOVÉ KOUPELE s jednorázovým použitím vody. Zároveň při dodržení všech zdravotních hygienických opatření s desinfekcí. Daleko horším prostředím jsou pro Vás jakékoliv hromadné nákupy, kde stačí účast nakaženého a přenos viru se tam udrží ještě 2 dny. Pak stačí se dotknout stejného místa, tj. i potravin apod. Z tohoto důvodu je tady riziko 99%. Oproti tomu u mě když používám všechny BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ je riziko úplně ZANEDBATELNÉ. Navíc Vám udělám OSOBNÍ DESINFEKČNÍ PROCES, abyste se zbavili případných bakterií na sobě i svých předmětech. Děkuji za přízeň a těším na skvělé SPOLEČNÉ VZRUŠUJÍCÍ ZÁŽITKY.
-------------------------------------------------------------------------------
Vítej na mém rozpáleném profilu, který ti přinese mnoho rozkošných chvil o mém umění JEMNÝCH & VZRUŠUJÍCÍCH MASÁŽÍ s prvky TANTRY. Ovládám několik originálních a velmi kontaktních masáží, při kterých dojdeš k DOKONALÉ EXTÁZI. Objevíš KOUZELNÉ DOTEKY, které ti dokáže dát, jen PRAVÁ ŽENA, která je plná ŽIVOČIŠNOSTI a umí přijímat i TVOŘIT TVOU MUŽNOU SÍLU. Těším se, na to jiskření mezi námi, kde každý další dotek, PROBOUZÍ TVOU MUŽNOST, v mé DRÁŽDIVÉ MASÁŽNÍ KOMNATĚ, plné PŘEKVAPENÍ. Nyní ti zavoní aromatickými oleji a skvěle tě naladí na dokonalý ODPOČINEK. Osvěžím tě, exotickými nápoji a vyhřátým futonovým lůžkem. Mám dlouhé melírované vlasy, vyzývavý úsměv, 3 prsa a v žilách mi koluje nespoutaná vyzývavost. Těším se na tvůj hlas, až uslyším TVÁ PŘÁNÍ a budu je moci s tebou naplnit. Moje masáž je pouze pro tebe, velmi spontánní a obsahující několik specifických částí, které tě SKVĚLE ROZŽHAVÍ. Zároveň si UŽIJEŠ SKUTEČNÉHO UMĚNÍ DOTEKU u VZRUŠUJÍCÍ CELOTĚLOVÉ MASÁŽE. Zvláště se soustředím rovněž na tvůj LINGAM a i opakovaně ho přivedu až na VRCHOL. Při masáži jsem NAHÁ (ráda se ukazuji), pro tvé potěšení a OKOŘENĚNÍ POŽITKU všech tvých SMYSLŮ. Doporučuji min. 1 h, která může být poprvé ZASVĚCENÍM do takové masáže, kde ochutnáš více stylů. Ostatní je vždy, na osobní domluvě. Můžeš mít i dvě masérky, HRA ČTYŘ RUKOU je ještě více PESTRÁ a DRÁŽDIVÁ včetně RITUÁLNÍHO OSVĚŽUJÍCÍHO MYTÍ. Pokud nezvednu tel., NEMOHU, ale zavolám zpět či napíši SMS. Masáže je možné okořenit i v kombinaci s HORKOU LÁZNÍ nebo FINSKOU SAUNOU a ještě více se uvolnit a ZAHNAT tak následky STRESu. Rezervace a podrobnosti poskytnu na tel. 778713714, termín dle dohody (min. od 10 do 24 h). Těším se. Nacházím se v Ostravě, ul. Sadová s vlastním parkováním. MASÍRUJÍ i PÁRY a to sama nebo s kolegyní, je to vždy skvělé OSVĚŽENÍ ve VZTAHU...

Nyní máte jedinečnou příležitost OCHUTNAT SPECIÁLNÍ MASÁŽ pro MUŽE. Její struktura, průběh i závěr prošel dlouhodobým vývojem a poznáváním potřeb současného „západního“ muže. Při vašem dennodenním vypětí a nárocích je důležité najít místo, kde se můžete ÚPLNĚ UVOLNIT a dopřát si POHODLÍ v náručí ZKUŠENÉ ŽENY, která vám UMÍ POSKYTNOUT vše, po čem TOUŽÍTE. V mé náručí si UŽIJETE všechny EROTICKÉ RADOVÁNKY, které jsou důležité pro vaše FYZICKÉ i DUŠEVNÍ ZDRAVÍ. Jsem VYŠKOLENÁ MASÉRKA a zavedu vás do RÁJE, kde můžete projevit všechny své TOUHY a PŘÁNÍ. Po dobu masáže jsem připravena poskytnout veškerou péči, kterou by měl být, muž hýčkán. V takto dokonalém provedení byste ji měl dostávat PRAVIDELNĚ a v dávkách, které vás trvale udrží v ROVNOVÁZE a tím i dobré náladě a kondici. K tomu všemu vám, přispějí PRAVIDELNÉ INTIMNÍ MASÁŽE. Promasíruji vám všechny důležité zóny, pro UVOLNĚNÍ NAPĚTÍ. Následovat budou jemné doteky bříšky prstů a nehty po celém těle, při kterých spolu odhalíme všechny vaše erotogenní zóny. V závěru na vás čeká spektrum dráždivých doteků v oblasti intimních partií. PESTROST & ŽENSKÁ VYNALÉZAVOST vás postupně PŘIVEDE do VARU, kde budete balancovat mezi PEKLEM a RÁJEM a přijímat tak MAXIMUM VZRUŠENÍ z ŽENSKÉHO UMĚNÍ MASÁŽE.
Masáž u mě, je zcela individuální a koresponduje i s vašimi NEJTAJNĚJŠÍMI PŘÁNÍMI, které dokáži splnit, díky dlouhodobé a propracované přípravě v oblasti NESPOUTANÉ ŽENSKOSTI & UMĚNÍ MASÁŽÍ. Vaše vyvrcholení tak bude PODSTATNĚ DELŠÍ & INTENZIVNĚJŠÍ než, jak jste jej doposud zažíval. Přirozenou je při masáži i nahota, jen tak se mohu uvolnit a oprostit od společenských konvencí a najít tu pravou intuitivní cestu, k tvému uspokojení a rozkoši, kterou umím dávat jedinečným způsobem. Užijete si fascinace i doteků.
Erotickou masáž v podniku Žhavé masáže Ostrava nabízí 5 erotických masérek