Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
728 316 020

Věk: 27 let

Výška: 168 cm

Váha: 51 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Hnědé

Salón: Celostní smyslná tantrická masáž Lucie Praha - Praha 3
Pracovní doba: denně 08:00-22:00
Dnes: 08:00-22:00 - masíruje
Zdravím Tě, mé jméno je Lucie,
jsem jemná, vnímavá, empatická i živelná a svobodomyslná mladá žena.
Zajímám se o osobní rozvoj, individuální a vztahovou psychologii, psychosomatiku, zdravý životní styl, o práci s energiemi, tantrický přístup k sexualitě, vědomý dotek, transformující bdsm.
Jsem tu pro ty z Vás, pro které erotika znamená mnohem více, než jen tělocvik bez prožitku a fantazie.
Nabízím celostní smyslnou tantrickou masáž, vědomý dotek, individuální poradenství.
Setkání probíhá v soukromém bytě, v příjemné atmosféře.
Svíčky, vůně a lehké občerstvení samozřejmostí.
Pokud mne navštívíš poprvé, začneme rozhovorem u čaje, kde probereme, co by jsi si přál v průběhu setkání prožít, případně v čem by jsi chtěl posunout své hranice.
Nejedná se o erotickou masáž, kde je hlavním cílem pouze rychlé uvolnění. Při celostní smyslné masáži se věnuji Tobě celému, tedy celému Tvému tělu, všem jednotlivým citlivým místům a bodům, ale také Tvým pocitům a emocím.
Můžeš se mnou zažít společnou sprchu či koupel, tantrický rituál, při kterém se na sebe naladíme a kde si Tě jemně uvolním od stresu a napětí, postupné zcitlivění těla hebkými předměty (peříčka, kožešinky, sarong, štětce), prohřátí skrze masáž horkými ručníky, pomalou smyslnou celotělovou masáž nahřátým olejíčkem, která může být více intenzivní a dynamická či naopak velmi pomalá, jemná a relaxační, doteky rukama i tělem, práci s dechem, vědomou intimní masáž, skrze kterou Tě jemně povedu k co nejintenzivnějšímu prožitku, k silnějšímu vnímání sexuální energie, oddalování vyvrcholení či celotělovému orgasmu- rozvedení sexuální/životní energie po celém těle.
Nikdy nemám předem daný scénář masáže, protože každý, kdo ke mně přichází je jiný a potřebuje něco jiného, proto postupuji vždy individuálně a žádné setkání není stejné.
Celostní smyslná masáž je pro mě celkem, péčí o tělo i Duši, proto ke každému muži přistupuji vždy s laskavostí, úctou a s respektem.
Jsem tu, abych Ti rozzářila den a dodala pozitivní energii skrze něžný, pečující i smyslný dotek.
Není pro mne důležitý Tvůj věk, fyzický vzhled či jiné předsudky, vítáni jsou všichni muži, kteří touží po něze a vědomém doteku.
Na čem mi naopak záleží je vzájemný respekt a fér jednání. Preferuji telefonickou domluvu.
Těším se na setkání!